UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SOKAKTA VATANDAŞA SORDU: “5 MİLYON SANA ÇIKSA NE YAPARSIN?”

1 Mart’ta vizyona giren ve kadın erkek ilişkilerinin evrensel çıkmazlarını, bir piyango hikayesi üzerinden, komik, romantik ve macera dolu sahnelerle gözler önüne seren, yılın en eğlenceli filmi Öldür Beni Sevgilim’in başrol oyuncusu Seda Bakan sokağa çıktı ve filmde Demet ile Okan (Murat Boz) olarak yaşadıkları olayları halka sordu.

SOKAKTA VATANDAŞA SORDU: “5 MİLYON SANA ÇIKSA NE YAPARSIN?”

Birbirinden ilginç yanıtlar aldı.


5 MİLYON SİZE ÇIKSA ÖNCE NE YAPARDINIZ?

Beşiktaş’ta halkın arasına karışan Seda Bakan’ önce size piyangodan 5 milyon çıksa ne yapardınız diye sordu. Gelen cevaplardan çıkan ortak cevap para insanı bozar olurken, en çok dünya turu yapmak, ev almak ve araba almak hayaller arasında yer aldı.

YILDÖNÜMÜ HEDİYESİ GÜLDÜRDÜ

Filmde evlilik yıldönümlerinde Okan (Murat Boz) Demet’e “ütü” hediye edince, zaten bir AVM’nin yemek katında gerçekleşmekte olan yıldönümü kutlaması trajikomik bir hal almaya başlar. Özellikle kadınların çok sık başına gelen bu hediye seçimi hakkında çıkan sonuçlar da filmde yaşanan durumu aratmadı.

Seda Bakan’ın sorduğu erkeklerin çoğu yaratıcı bir hediye bulamazken, kadınlar da yıldönümlerinde kendilerine gelecek olan ütü, düdüklü tencere gibi hediyelerden mutlu olmayacaklarını belirttiler.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13