Yandex Metrika
Uçankuş
ALİ KOǒU “EFSANE” YAPACAK AÇIKLAMA!

ALİ KOǒU “EFSANE” YAPACAK AÇIKLAMA!

22/02/2019 16:58

Fenerbahçe yönetimi tarihe geçecek ama hala farkında değiller!.. Ve Ali Koç’un, P&G Tankut’la yaptığı plan neden tutmadı?..

GÖKHAN KAYA

Kısa ve net…

Olmadı bu iş…

Fenerbahçeliler üzgün, kırgın ve öfkeli...

O yüzden…

Hiç uzatmaya gerek yok.

Ali Koç, çıkacak ve “Olmadı; başaramadık ve çok kötü gitmeye başladık. Comolli de, Cocu da, transferler de, hepsi benim suçum. Ve üzerimizde hep kara bulutlar var. Fenerbahçeliler’in daha fazla üzülmesini istemiyorum. İstifa edip, Fenerbahçe’nin hemen kongreye gitmesini ve acilen yeni bir yönetim oluşturulmasını istiyorum. Ben ne verdiğim parayı geri isteyeceğim, ne de getirdiğim sponsorlukları… Tek istediğim Fenerbahçe’nin iyi olması… Biz yapamadık ama biliyorum ki Büyük Fenerbahçe’ye hizmeti devralacak çok insan vardır” diyecek… Ve efsane olacak.

Süreyi de uzatmadan… Çünkü belli ki bu yapıyla Fenerbahçe “seneyi” de kaybedecek. Tabi ki küme düşmezse… Bu hafta Beşiktaş zor, haftaya Rize zor, sonrasında Başakşehir zor…

Şu hale bakın, Fenerbahçe’nin her maçına zor demeye başladık.

Ve çıkış yollarına bakın…

Taraflardan para toplanacakmış!.. Yahu, Comoli İstanbul’da daha da refah içinde yaşasın diye kim para verir?..

Ve herkesle kavga etmeye başladı.

Ali Koç, nedense Aziz Yıldırım’ın sadece kötü yönlerini kapmış!..

En kötüsü de bu kavgaları yaparken, Fenerbahçe’ye komplo yapıldığını v.s söylemek… Halbuki kimsenin Fenerbahçe Kulubü’ne laf ettiği yok, çünkü Fenerbahçe’ye üzülenler, futbol takımına kızanlar da Fenerbahçeli… Onlar Ali Koç’un, yönetimdeki basiretsizliğine kızıyor, o ise konuyu çarptırıp, Fenerbahçe camiasına mal etmeye çalışıyor.

Fenerbahçe camiası içinde yıllardır böyle bölünmedi?.. Çok eskiden gruplar varken bile seçim öncesi bölündüğünde, seçim sonrası herkes Fenerbahçeliliğini hatırlar, yan yana olurdu.

Ama şimdi Ali Koç öyle bir hava yarattı ki, herkes ondan yana olacak, Fenerbahçe’den yana olmak diye bir kavramı tanımıyor, bilmiyor. (Bir sosyal medya ekibi de oluşturmuş, onlara güveniyor!.. Belki bu yazının altında da ortaya çıkarlar, yorumlarda)

Ve şu anda cenazelerde bile Fenerbahçeliler iki ayrı grup halinde durmak zorunda kalıyorlar. Ali Koç tepki gösterir diye!..

Hep Ali Koç’u konuşmak da belki yanlış!..

Nerde bu yönetim kurulu, nerde bu yöneticiler?..

Bayılıyorlar “saklambaç” oynamaya… Çoğunun yaptığı iş, Ali Koç’un arkasından konuşmak, “Yok milletin içinde Metin Şen’i şöyle azarladı, yok kimseyi konuşturmuyor, herkesi medyanın casusu zannediyor v.s v.s” gibi sözler sarf etmek… Tabi arkasından…

Yarın, öbür gün konuşsalar bile çok geç… Takım, tarihinde olmadığı kadar kötü giderken, “tarihe geçecek bir yönetici” olarak konumlanacaklarını bile görmüyorlar.

KOǒUN TUTMAYAN REKLAM GÜVENCESİ VE YANINA ALDIĞI P&G TANKUT’LA YAŞADIĞI BAŞARISIZLIK!..

Ali Koç, medyada önemli bir reklamveren kurumun, Koç’un bir üyesi olduğu için medyanın O’na ses çıkaramayacağını zannediyordu.

Ama işte görüyorsunuz, Demirören içindeki Fenerbahçeli gazeteciler, hatta diğer medya grupları içindeki gazeteciler, Fenerbahçe’nin yaşadığı dramı takur tukur gündeme getiriyor, yazıyorlar. Rıdvan Dilmen dahil…

Peki, ne oldu reklam gücünü kullanma işi!.. tabi ki başarısız oldu.

Çünkü Koç Grubu eskiden Türkiye’de üst düzey reklamveren bir iki grubundan biriydi. Şimdi o kadar çok büyük grup ve reklamveren var ki… Hatta hatta daha önemlisi Fenerbahçe’ye işinden gücünden çok daha fazla önem veren Fenerbahçeli bir medya var. Kimse takmaz!.. Yıllardır diğer kulüplerin rahatsız olduğu “Fenerbahçeli medya” bu!..

Ve Ali Koç, şimdi de baktı ki, tek başına bu baskıyı kuramıyor, yönetimindeki P&G Tankut Turnaoğlu’nu takmış yanına…O’nun müşterileri olan yabancı şirketleri de bu kurgunun içine alma peşine düşmüş. Başarılı olma şansı sıfır… Fenerbahçeli medyanın gözünü bağlamak imkansız… Ali Koç, her ne kadar yazılan gerçekleri kendi üstüne alınmayıp, camiaya doğru çarptırmaya devam etse de artık faturanın kendisine ve yönetime çıkacağını biliyor.

Başta dediğim cümleyi söylesin ve efsane başkan olarak normal hayatına, tribündeki fanatik Fenerbahçe taraftarı Ali Koç olarak yoluna devam etsin… Hem o, hem de Koç ailesi için en doğru karar bu…

Son sözüm de saklambaç oynayan Ali Koç’un Yönetim Kurulu’na… Şimdi özellikle isimlerini, fotoğraflarını koyacağım ki, bu işin ciddiyetini bir kavrasınlar, Ali Koç’un arkasından sallayarak kendilerini kurtaramayacaklarını anlasınlar… İşte o tarihe geçecek yöneticiler:

GÖKHAN KAYA
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 531 546 08 56
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
BUSE ACAR’IN ANNESİNDEN YÜREK BURKAN PAYLAŞIM!

POP TOP 10
 • MURDA & EZHEL - AYA
  1-MURDA & EZHEL - AYA
 • SAGOPA KAJMER - AVUTSUN BAHANELER
  2-SAGOPA KAJMER - AVUTSUN BAHANELER
 • BURAY - TAC MAHAL
  3-BURAY - TAC MAHAL
 • FERİDE HİLAL AKIN - YOK YOK
  4-FERİDE HİLAL AKIN - YOK YOK
 • BERKAY & TEPKİ - DELİ ET BENİ
  5-BERKAY & TEPKİ - DELİ ET BENİ
 • NORM ENDER - MEKANIN SAHİBİ
  6-NORM ENDER - MEKANIN SAHİBİ
 • İLYAS YALÇINTAŞ - FARZET
  7-İLYAS YALÇINTAŞ - FARZET
 • TUĞÇE KANDEMİR - YELKOVAN
  8-TUĞÇE KANDEMİR - YELKOVAN
 • SILA – KARANFİL
  9-SILA – KARANFİL
 • ERSAY ÜNER - NOKTA
  10-ERSAY ÜNER - NOKTA


İNENLER
 • KEREM BÜRSİN
  1.KEREM BÜRSİN
 • KUBİLAY AKA-HİLAL ALTINBİLEK
  2.KUBİLAY AKA-HİLAL ALTINBİLEK
 • BEREN SAAT
  3.BEREN SAAT
 • DEFNE SAMYELİ
  4.DEFNE SAMYELİ
 • HADİSE
  5.HADİSE
ÇIKANLAR
 • BENGÜ
  1.BENGÜ
 • ERKAN PETEKKAYA
  2.ERKAN PETEKKAYA
 • FAHRİYE EVCEN
  3.FAHRİYE EVCEN
 • ŞÜKRAN OVALI-CANER ERKİN
  4.ŞÜKRAN OVALI-CANER ERKİN
 • MEHMET ALİ ERBİL
  5.MEHMET ALİ ERBİL

TOP MEKANLAR

EBRU POLAT: “CAN YAMAN’A KOŞMUŞUM!”

ANKET
EN ÇOK BEĞENDİĞİNİZ RAP SANATÇISI?

Norm Ender
Sagopa Kajmer
Ceza
Ben Fero
Anıl Piyancı
Ezhel
Şanışer
Gazapizm
Eypio
Patron


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2019 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter