UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÖZ BABASI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN ORYANTAL DİDEM,TOPRAĞA VERİLDİ

Edirne'nin Keşan ilçesinde döner ustası babası Hasan Uslu’nun (55) boğarak öldürdükten sonra cesedini bıçakla parçalara ayırıp ormanlık alana gömdüğü Didem Uslu’nun (32) cenazesi, olaydan 47 gün sonra memleketi Eskişehir’de toprağa verildi.

ÖZ BABASI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN ORYANTAL DİDEM,TOPRAĞA VERİLDİ

Baba kurbanı olan oryantal Didem Uslu’nun cenazesi, İstanbul Adli Tıp Kurumu’ndaki işlemlerinin ardından kız kardeşi Özlem Uslu’ya teslim edilerek, memleketi Eskişehir’e götürüldü.

Didem Uslu’nun cenazesi, bugün Eskişehir Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Cemevi’nde ikindi vakti kılınan cenaze namazın ardından asri mezarlıkta toprağa verildi.

Kız kardeşi Özlem Uslu’nun taziyeleri kabul ettiği cenazeye, Didem Uslu’nun akrabaları ve arkadaşları katıldı.

Edirne Keşan’da 9 Ocak’ta ormanda kozalak toplamaya giden bir kişi kesik bir kol bulunmuştu. Parmak izi incelemesinde, omuz hizasından kesilen sol kolun kaybolan Didem Uslu’ya (32) ait olduğu belirlenmişti. Olayı araştıran polisler Didem Uslu ile ailesi arasında tartışma çıktığını, bunun üzerine Didem Uslu'yu döner ustası olan babası Hasan Uslu'nun öldürdüğü belirlenmişti. Didem Uslu'nun anne ve babası tutuklanmıştı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERoryantal didem  ceset