Yandex Metrika
Uçankuş
 ÜNLÜ İSMİN YENİ BOŞANDIĞI EŞİNDEN OLAY PAYLAŞIM!

ÜNLÜ İSMİN YENİ BOŞANDIĞI EŞİNDEN OLAY PAYLAŞIM!

18/01/2019 15:16

Galatasaray'ın yıldız stoperi Maicon'un 2 ay önce evi terk eden eşi Ursula sosyal medyadan çok konuşulan bir paylaşım yaptı.

Galatasaray’ın Brezilyalı stoperi Maicon’un eşi Ursula Roque yaşadıkları sorunlar nedeniyle 2 ay önce çocuklarını da alarak İstanbul’u terk etmişti. Geçtiğimiz sezon Galatasaray’ın değişmez isimlerinden biri olan Maicon bu olay sonrası dağılmış ve performansında ciddi bir düşüş yaşanmıştı.

BOŞANMA DAVASI AÇTI

Ailesine çok bağlı olduğu bilinen Maicon özel hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle psikolojik olarak zor günler geçiriyordu. Eşinin kendisine açtığı boşanma davası sonrası açıklama yapan Maicon, “Eşim ile ilgili çıkan haberler maalesef doğru ama daha fazla yorum yapmayacağım. Çünkü ilişki kutsaldır. Benim şu an için düşündüğüm tek konu Galatasaray ile kazanmak istediğim başarılar. Tanrıya dua ediyorum. Güzel mesajlarınız için teşekkür ederim güzel insanlar” ifadelerini kullanmıştı.

“ÇAPKIN, ÇILGIN, SORUMSUZ BİR ADAM…”

Ruhsal olarak kötü günler geçiren tecrübeli stoper dün instagram hikayesinde bir paylaşım yaparak zor bir dönemden geçtiğini şu sözlerle açıkladı;

Birçok insan için futbolcu para içinde yüzen, çapkın, çılgın, sorumsuz bir adam. Peki gerçekte futbolcu kimdir? Kendilerinden başka kimse bilmez karakterlerini. Çocukluğundan beri hayalini kurar, peşinden koşar, kararlıdır, baskıya göğüs gerebilen ve bir çok defa bırakmayı düşünmüş olan (ya da düşünmemiş)… Çoğuna göre sorumluluk sahibi değiller ancak bir şeyi kesin olarak söyleyebilirim ki hepsi olduklarından yaşlı gözüküyorlar. Çünkü erken yaşta olgunlaşmaları bekleniyor. Kötü hava, baş ağrısı, hastalık ve tembellik asla olamaz. Bir çok zorluğa rağmen her gün idmanda olması gerekir. Kolay olduğunu düşünmeyin. Kulaklığı takıp seyahat etmek, Facebook’ta Instagram’da like almak, pahalı arabalar sürmek görünen kısmı. Yalnız bir yaşam. Bir çok zaman soğuk havada ya da çok sıcakta, ailelerini görmeden, pazar günleri yapılan mangal partilerine katılamadan çalışmak zorundalar. Birçok zaman da nankör bir meslek. Yaptığın şeyi sevmek zorundasın. Her şeyi bir kenara bırakıp başka ülkede başka şehirde hayat kurmaya “ÇALIŞAN” insana ne açıklama verebilirsin? Dipnot: Kariyerini başarıyla bitirme garantisi asla yok.

“SENİ HİÇBİR KADIN BÖYLE SEVMEYECEK”

Maicon’un yaptığı bu paylaşıma eşi Ursulu jet hızıyla karşılık verdi. Yine instagram üzerinden kısa bir paylaşım yapan Ursula,”Seni hiçbir kadın, senin en kötü halini gören, senin için ağlayan ve değişmeni bekleyen bir kadın kadar sevmeyecek” ifadelerini kullandı. Ursula’nın bu paylaşımı sosyal medyada Galatasaray taraftarlarının da oldukça ilgisini çekti. Yaşadıkları problem nedeniyle futbola adapte olmakta zorlanan Maicon’u düşünen sarı kırmızılı taraftarlar ikilinin barışmasını ve Maicon’un toparlanmasını bekliyor.

Maicon ve Ursula çiftinin barışıp barışmayacağı ve Ursula’nın eve dönüp dönmeyeceği henüz bilinmezken, ikili karşılıklı yapılan paylaşımlarla birbirlerine mesaj vermeye devam ediyor.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
ÜNLÜ OYUNCUYA BÜYÜK ŞOK!

POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter