UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

EVİN BAHÇESİNE DALAN LEOPAR, 3 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU ÖLDÜRDÜ!

Hindistan'da bir evin bahçesine giren leopar, 3 yaşındaki kızı annesinin yanından kaçırarak evin 2 kilometre uzağında parçalayıp öldürdü.

EVİN BAHÇESİNE DALAN LEOPAR, 3 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU ÖLDÜRDÜ!

Hindistan'ın Barı Bengal bölgesinde Puja Oraon isimli anne akşam saatlerinde 3 yaşındaki kızı Pranita ile evin önünde yemek yaptığı sırada çalılıklar arasından anide gelen bir leopar annenin kucağından kızını kaçırıp öldürdü.

CESEDİ 2 KİLOMETRE UZAKTA BULUNDU

Küçük kızın bedeni evden yaklaşık iki kilometre uzaklıkta çalılıklar arasında bulundu. Çocuğunu kurtarmak için geleni yaptığını ama leopar çok güçlü olduğu için çocuğunu kurtarmadığını söyledi.

KÖYLÜLER KURTARMAK İÇİN SEFERBER OLDU

Köyün öğretmeni Sibu Chhetri, anne evinin önünde yemek yaptığı sırada leoparın çocuğu kaptığını annenin bağırması üzerine tüm köylülerin yardıma koştuğunu ama leoparı yakalayamadıklarını söyledi.

Olaydan sonra köye gelen polis ve sağlık ekipleri, beş hafta içinde üçüncü çocuğun leopar tarafından öldürülmesine rağmen yetkililerin gerekli önlemi almadıklarını söyleyerek protesto yaptılar.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERölüm  hastane  polis