UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BUGÜN BAŞLADI, ARTIK ÜCRETSİZ OLUYOR!

Turkcell’in mobil internet paylaşımındaki yeni uygulaması bugün itibarıyla başladı. Turkcell aboneleri ‘Hızlı Giriş’i kullanarak internetini ücretsiz ve hızlı paylaşabilecek.

BUGÜN BAŞLADI, ARTIK ÜCRETSİZ OLUYOR!

Turkcellmobil internet paylaşımı (Hotspotbugün hayata geçti. Yeni uygulama sayesinde kullanıcılar internetlerini ücretsiz ve hızlı paylaşabilecek.

İŞTE TURKCELL'İN YAPTIĞI O AÇIKLAMA:

"Cep telefonlarından internet paketlerini paylaşan ses hattına sahip müşterilerimizin Hızlı Giriş teknolojisini kullanarak hotspot işlemlerini daha güvenli şekilde yapabilmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz uygulamayı devreye almaya başlamış bulunmaktayız. Müşterilerimizin hem internet kotalarını paylaşımlarını daha güvenli hale getirebilmek hem de kişisel verilerini korumalarına yardımcı olabilmek adına hayata geçirdiğimiz bu ‘ek güvenlik katmanı’ sayesinde müşterilerimiz, internet kotalarını hiçbir ücret ödemeden güvenle paylaşabileceklerdir.
 
Bu kapsamda internetlerini paylaşmaya başlayan müşterilerimiz, kendilerine gönderilen SMS linki üzerinden Hızlı Giriş yaparak işlemlerine devam edebilirler.
 
Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERTurkcell  açıklama  hotspot  mobil internet