Yandex Metrika
Uçankuş
HÜLYA AVŞAR, YİNE İMAJ DEĞİŞTİRDİ!

HÜLYA AVŞAR, YİNE İMAJ DEĞİŞTİRDİ!

11/01/2019 23:54

Hülya Avşar, dün akşam Yeniköy’de bir balıkçıda ailesi ile birlikte yemek yedikten sonra çıkarken görüntülendi. Avşar, kendi ve kızı Zehra Çilingiroğlu’nun ve yeni imajıyla ilgili ve son günlerde yaşanan sinema krizi ile ilgili konuştu.

Hülya Avşar, dün akşam ailesi ile birlikte Yeniköy’de bulunan Kıyı Balık’ta yemek yedikten sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Zehra Çilingiroğlu’nun yeni imajıyla ilgili sorulan sorulara Avşar, “O kadar yakışıyor ki her şey, bir kere gençlere çok yakışıyor. Zehra’ya çok yakıştı. Çok dikkat çeken şeyler benim hoşuma giden şeyler. Ben mesela sarışın oldum nasıl değişeceğimi şaşırdım.” şeklinde konuştu.

Hülya Avşar’ın saçlarını sarıya boyatmasından sonraki tepkiler sorulunca Avşar, “ Sarışın oldum nasıl değişeceğimi şaşırdım. Bana bakın bana bakın gibi geliyordu yürürken yolda. Ben sosyal medyada gösteriyorum, gönderiyorum sadece o kadar.” şeklinde yanıt verdi.

GENÇ KIZLARA TAŞ ÇIKARTIYORUM

Sosyal medyada ki paylaşımları sorulan Avşar, “Yaşımın iyisiyim, iyisi olmaya çalışıyorum. Yaş almakta güzel. Nasılsa turşumuz kurulmayacak eninde sonunda…” şeklinde konuştu.

SONUNA KADAR ARKASINDAYIM

Son günlerde çıkan sinema krizi ile ilgili sorulan sorulara Avşar, “Sonuna kadar Cem’in, Yılmaz’ın ve Şahan’ın arkasındayım. Sonuna kadar haklılar.” şeklinde konuştu.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 531 546 08 56
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
SEREN’İN SENARYOSUNU ECE ERKEN BOZDU!İNENLER
 • SILA-AHMET KURAL
  1-SILA-AHMET KURAL
 • GÜLBEN ERGEN
  2-GÜLBEN ERGEN
 • ALİ KOÇ
  3-ALİ KOÇ
 • BÜLENT ERSOY
  4-BÜLENT ERSOY
 • HADİSE
  5-HADİSE
ÇIKANLAR

TOP MEKANLAR

TUĞBA ÜNSAL EVLENDİ Mİ?

ANKET
YILIN KAVGASINDA SİZCE KİM HAKLI?.. SILA MI, AHMET KURAL MI?..

- AHMET KURAL
- SILA


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2019 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter