UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KADINLARIN MAĞAZADA UÇAN TEKMELİ KAVGASI!

Bahçelievler'de kızlar arasında sosyal medya üzerinden başlayan kavga gerçeğe dönüştü. Bir iş yerinde karşılaşan kızlar arasında ilk olarak sözlü başlayan kavgada daha sonra uçan tekme ve yumruklar havada uçuştu.

KADINLARIN  MAĞAZADA UÇAN  TEKMELİ KAVGASI!

Acımasızca birbirlerine saldırdılar. Olay, Bahçelievler’de geçtiğimiz günlerde meydana geldi. İddiaya göre C.Ş isimli bir kız sosyal medya üzerinden başka bir kız ile kavga etti. C.Ş geçtiğimiz gün kavga ettiği kız ile bir iş yerinde karşılaştı.

Kızlar burada da tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine C.Ş olay yerine arkadaşlarını çağırdı. C.Ş.'nin arkadaşlarının gelmesi ile tartışma daha da büyüyerek kavga dönüştü. Tekme ve yumrukların hava da uçuştuğu kavgada bir kişi çenesinden yaralandı.

KIZLARIN TEKMELİ YUMRUKLU KAVGASINI VATANDAŞLAR AYIRDI

Kavga çevrede bulunan diğer vatandaşların araya girmesiyle güçlükle son buldu. Kavgayı gören vatandaşlar durumu hemen polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri ise kavgaya karışan kızları gözaltına alarak karakola götürdü. Olaya karışanlardan C.Ş isimli kızın birçok suçtan sabıkası olduğu öğrenildi.

KIZLARIN ACIMASIZCA KAVGASI KAMERADA

Yaşanan bu dehşet verici anlar ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde kızlar iş yeri içerisinde konuşmaya başlıyor. Konuşma daha sonra kavgaya dönüşüyor ve kızlardan bir tanesi diğerine yumruk atıyor.

Atılan ilk yumruğun ardından tekme ve yumruklar havada uçuşmaya başlıyor. Genç kızlardan birinin Yeni Zelanda yerlilerinin yaptığı "Haka Dansı"nı andıran figürlerle karşısındakine saldırdığı anlar da görülüyor. . Bir süre birbirlerine acımasızca vuran kızlar daha sonra çevrede bulunan vatandaşların araya girmesiyle ayrılıyor.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERbahçelievler  kavga