Yandex Metrika
Uçankuş
ÜNLÜ KADINLARI DARMADAĞIN EDEN ERKEKLER!..

ÜNLÜ KADINLARI DARMADAĞIN EDEN ERKEKLER!..

05/12/2018 13:50

Biri Seren Serengil, diğeri Gülben Ergen… Aslında düşman gibi görünseler de, aynı kaderin esiri ikisi de… Ve bitmek bilmeyen bir kin ve öfke… Uzaktan izleyince, bazı kadınları asla kızdırmamak gerektiğini, özellikle de asla terk etmemek gerektiğini anlıyorsunuz!

İBRAHİM KARAKUŞ YAZIYOR

İki isim… Herkes onları birbirine düşman görüyor. Ama aslında o kadar çok birbirlerine benziyorlar ki!..

Okuyun, haksız mıyım, söyleyin:

Önce Seren Serengil… Yıl sonu yaklaşırken, şöyle bir 2018’de yaşadıklarına bakalım:

2018’de eski-ortak bir sevgili uğruna hayatını Gülben Ergen’e kitlemesiyle, kendi kendini bitirdi. Hapse girdi, hep aynı şeyi konuştuğu için ratingleri çöktü, RTÜK’ten sürekli ceza aldı ve TV programı yayından kaldırıldı. Yorumcu olduğu günlerde telefonu durmaksızın çalarken, kimse aramaz oldu, hatta sosyal medyadan takibi bile bırakıldı. Sadece yemekleriyle, köpekleriyle ve kalmadığı otellerin lobisinde çektirdiği pozlarla kendini avutmak durumunda kaldı. Ve üstüne üstlük verdiği-hiç doğru olmayan “programa başlama” tarihleriyle dürüstlük konusunda çok büyük itibar kaybetti. Sonuçta kendi kendini yedi, bitirdi. Gülben Ergen’e öfkesinin dinmemesine sebep olan Aziz Yıldırım’ın kardeşi Ali Yıldırım içinse(Ali Bey o dönem evliydi) “Vay be ne adammış” demekten kendimizi de alamadığımızı itiraf etmemiz gerek… Zaten o dönemler Müge Anlı’ya verdiği röportajdaki gibi Ali Yıldırım’ın evli olmasını önemsememesi bile hiç unutulmadı!.. Aşkın büyüklüğünü gösteriyor (Şu sıralar tam tersi evli erkeklere aşık olan insanlara savaş açıyor görünse de!.. Kendisi yaşayınca farklı mı acaba?..)

Sonuç; Ali Yıldırım için hayatını mahvetti, kahretti, acaba değer miydi?.. (Atladık sanmayın, tabi ki şimdiki eşi Yaşar İpek de ayrıca mağdur ama Seren’i durdurabilecek bir otoritesi yok, Seren’den oldukça genç olması yüzünden herhalde)

Ve Gülben Ergen:

Seren Serengil’in farklı bir benzeri olarak o da Ali Yıldırım değil ama Erhan Çelik takıntısıyla bitirdi seneyi!.. Çıkamadı bu durumdan, bakamadı önüne… Boşu boşuna, bu konu medyanın gündeminden hiç düşmesin(!) diye dava üstüne dava açtı. Böylece 15 günde bir malum konuların tekrar gündeme gelmesine sebep oldu. Yapan kendisi, batan da kendisi… Kendi yapıyor ama kabahati başkalarında arıyor. Aslında yolu kendisi açıyor, Maaşallah mahkemeleri, dava günlerini de hiç kaçırmıyor, çünkü belki de Erhan Çelik’le bir tek orada karşılaşabiliyor!..)

Ve… Ya Seren Serengil gibi bu takıntısı 15 yıl daha sürerse!.. Baksanıza, daha bir yılda neler kaybetti. Hürriyet’teki işinden oldu. Yaptığı şarkılar hep bu olayların gölgesinde kaldı, yok oldu gitti, hiç biri tutmadı. Çünkü varsa, yoksa bu konu hep ön sıradaydı. İmajını tüketti!.. Ya Seren Serengil gibi 15-20 sene bu konuyla yaşamayı tercih edecek ya da Seren’in tersine, kafasından silip önüne, işine bakmayı öğrenecek. Ama tabi ki Seren gibi gözündeki perde kalkmazsa, ona da yakında, Seren’e dendiği gibi “Ne iş yapar ki?..” denmeye başlayacak. Seren’den umut kalmamış artık ama Gülben’in hala zamanı var gibi… Çok akıllı bir kadın ama uyaracak bir dostu bile olmadığı belli…

Sonuç olarak iki kadının da hayatını mahveden iki erkek; Seren’in hayatını mahveden kişi, takıntısı Ali Yıldırım; Gülben Ergen’in hayatını karartan, onu boşayan kişi, şimdiki takıntısı Erhan Çelik… Aslında hem Ali Yıldırım, hem Erhan Çelik o zamanlar başkalarıyla evliydi. Ya eski hanımlarının “ah”ı tutuyor ya da ünlü kadınların, terkedilince ortaya çıkan “canavar ego”ları hem birlikte oldukları insanların hayatını etkiliyor, hem de öncelikle kendi canlarını yakıyor (videodaki şarkıdaki gibi) ama farkında değiller.

Yorumlarınızı ucankusmedya instagram hesabımızdaki aynı haberin altına yapabilirsiniz.İBRAHİM KARAKUŞ

İbrahimkarakus351@gmail.com
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 531 546 08 56
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
AYŞEN GRUDA’DAN HABER VAR!İNENLER
 • SILA VE AHMET KURAL
  1-SILA VE AHMET KURAL
 • NİHAT DOĞAN VE SEREN SERENGİL
  2-NİHAT DOĞAN VE SEREN SERENGİL
 • KERİMCAN DURMAZ, ENES BATUR VE DANLA BİLİC
  3-KERİMCAN DURMAZ, ENES BATUR VE DANLA BİLİC
 • HADİSE
  4-HADİSE
 • UFAK TEFEK CİNAYETLER
  5-UFAK TEFEK CİNAYETLER
ÇIKANLAR
 • DİRİLİŞ ERTUĞRUL
  1-DİRİLİŞ ERTUĞRUL
 • ATV
  2-ATV
 • SEN ANLAT KARADENİZ
  3-SEN ANLAT KARADENİZ
 • POLAT YAĞCI
  4-POLAT YAĞCI
 • FOX TV
  5-FOX TV

TOP MEKANLAR

TUĞBA ÜNSAL EVLENDİ Mİ?

ANKET
YILIN KAVGASINDA SİZCE KİM HAKLI?.. SILA MI, AHMET KURAL MI?..

- AHMET KURAL
- SILA


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2018 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter