Yandex Metrika
Uçankuş
EVLENME VAADİYLE KANDIRIP, CİNSEL İSTİSMARDA BULUNDU!

EVLENME VAADİYLE KANDIRIP, CİNSEL İSTİSMARDA BULUNDU!

12/11/2018 18:33

Düğünde tanıştı, evlenme vaadiyle kandırıp eve götürdü! Sonrası korkunç.

Olay, geçen yıl Antalya'da meydana geldi. Caner B., iddiaya göre Finike'de bir düğünde tanıştığı N.S.K.'ya, Antalya'da üvey babasının evinde cinsel istismarda bulundu. Caner B.'nin evlenme vaat ettiği N.S.K. şikayetçi olmadı. Defalarca cinsel istismara uğrayan genç kız, bir süre sonra ayrıldığı Caner B.'nin, amcaoğlu Erdoğan B. ile tanıştı. Erdoğan B. de cinsel istismarda bulunup, genç kızı kovdu. Amca çocuklarının arkadaşı Rıza A. ile de sosyal medya üzerinden tanışan N.S.K., bu kişiyle kendi rızasıyla birlikte oldu.

Ancak ilişkiyi uzatmak isteyen Rıza A., kızın istememesi üzerine tehdit etmeye başladı. Rıza A.'nın ilişki sırasında çekilen video ve fotoğrafları yaymakla tehdit ettiği N.S.K., çok sayıda ilaç içerek intihara teşebbüs etti. N.S.K'nın hastane polisine ifade vermesinin ardından yaşananlardan haberdar olan baba Ö.K., kızına bunu yapanlardan şikayetçi oldu. Gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen Caner B. ile Erdoğan B., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Duruşma sonrası açıklama yapan ailenin avukatı Ertan Sirkeci, verilen kararı hayretle izlediklerini belirterek, “Kanunda her şey net ve açık. Bir kişi cinsel ilişkide eşine karşı bile zorlayıcı olamaz. Nitekim bu kişiler mağdura istismarda bulunduktan sonra yalan ve tehditle olayı örtbas etmek istemişlerdir. Mağdur kızımız intihara teşebbüs etmeseydi belki de bu olay ortaya çıkmayacaktı. Biz sanıkların tutuklu yargılanmasını ve cezalandırılmasını istiyoruz. Davayı temyiz edeceğiz" dedi. Davaya müdahil olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı avukatları da karara itiraz edeceklerini kaydetti.

Çocuk Suçları Soruşturma ve Çocuk İzleme Merkezi Bürosu'nda cumhuriyet savcısına verdiği ifadede yaşadıklarını anlatan N.S.K., “Caner ile geçen yıl 2 Şubat'ta Finike'de bir düğünde tanıştık. Arkadaş olduk. Ayda bir görüşmeye başladık. Haziran ayında Caner beni Antalya'nın Kepez ilçesi, Altınova

Caner B.'nin yaşadıklarını kimseye söylememesi için evlenme vaadinde bulunduğunu da sözlerine ekleyen N.S.K., konuşmasını şöyle sürdürdü:

 

“Sonrasında Finike'den her gelişinde Altınova'daki evde buluşmaya devam ettik. Caner'in evlenme vaadi sonrasında 4-5 defa ilişkiye girdim. Sonradan öğrendim ki Caner beni arkadaşlarına anlatıyormuş. Caner'le ayrıldıktan sonra yine bir arkadaşım aracılığıyla Caner'in amcaoğlu Erdoğan ile tanıştım. Erdoğan da beni ailesiyle yaşadığı Kepez ilçesi Teomanpaşa Mahallesi'ndeki evlerine götürdü. Evde ağabeyi ve nişanlısı vardı. Beni kandırarak kendi odasına götürdü. Üzerimi çıkarmaya çalıştı. Bağırdım, kavga ettik. Bana istismarda bulundu. Sonrasında da küfür ederek beni kovdu."

Caner ve Erdoğan B.'nin arkadaşı olan Rıza A. ile sosyal medya üzerinden tanıştığını ve konuşmaya başladığını aktaran N.S.K., kendi rızasıyla ilişkiye girdiğini belirterek, “Rıza A. benimle sevgili olmak istedi. Ancak ben istemedim. Elinde ilişki sırasında çekilmiş fotoğraf ve videolarımın olduğunu söyledi. Bana şantaj yaptı. Ben de yaşadıklarımı kimseye anlatamadım. Çok sayıda ilaç içerek intihar teşebbüsünde bulundum. Beni hastaneye kaldırmışlar. Sorulunca başıma gelenleri anlattım. Meğerse yaşadığım tüm olaylar birbiriyle bağlantılıymış. Kurtlar sofrasına düşmüşüm, öyle düşünüyorum" diye konuştu.

Caner ve Erdoğan B.'nin kendisine cinsel istismarda bulunmasından, Rıza A.'nın ise kendisini tehdit etmesi ve ardından intihara sürüklemesinin dolayı şikayetçi olduğunu söyleyen N.S.K ile baba Ö.K., sanıkların cezalandırılmasını istedi. Rıza A. hakkındaki soruşturmanın ise halen sürdüğü belirtildi.

 
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
EBRU ŞALLI İZİN ALAMAYINCA MEZARI GÖREVLİLER TEMİZLEDİ

POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter