UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

“İYİ Kİ ONA RASTLADIM” DEDİRTEN ŞIKLIK VE KAMPANYALAR BELLONA’DA

Türkiye'de mobilya denince akla ilk gelen firmalardan olan Bellona evlenmeden önce ev dizme telaşına girenlere, içlerini rahatlatacak kampanya ve fırsatlar sunuyor. Mobilya sektörünün öncü firmalarından olan Bellona, Furniture İstanbul fuarına katıldı ve Bellona Mobilya Genel Müdürü Mustafa Karamemiş sizler için evlerinizdeki şıklığı, cüzdanlarınıza da yansıtacağınız ipuçları verdi.

“İYİ Kİ ONA RASTLADIM” DEDİRTEN ŞIKLIK VE KAMPANYALAR BELLONA’DA

Kurulduğu 1997 yılından beri yurt genelinde 745'i bulan geniş bayi ağı ile müşterileriyle buluşan Bellona, 200 metrekare alana sahip mağazasıyla Almanya pazarında da yer almaya başladı.  

İşte dünyaca ünlü tasarımcıların geldiği fuarda, Bellona Mobilya Genel Müdürü Mustafa Karamemiş’ten, Bellona’da ev dekorasyonu, çocuk ve genç mobilyası, yatak ve baza seçenekleri, ev tekstili ve daha birçok ürün seçeneğiyle ihtiyaçlarınızı hem istediğiniz hem de arzu ettiğiniz şıklıkla ilgili detaylar.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERBELLONA  MONDİ  İSTİKBAL  BOYDAK HOLDİNG