UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SEZİN ERBİL""BANA DA BUNLARI YAZDIRDINIZ YA ÇOK AYIP"

Bir köşe yazarının Mehmet Ali Erbil’in 3 gün önce bir yakınla telefon görüşmesi yaptığını iddia etmesinin ardından Sezin Erbil instagram hesabı üzerinden sert bir açıklama yaptı. Sezin erbil ‘’Banada bunları yazdırdınız ya çok ayıp”dedi.

SEZİN ERBİL""BANA DA BUNLARI YAZDIRDINIZ YA ÇOK AYIP"

Sezin Erbil, instagramı üzerinden Havva Köse isimli köşe yazarının  yazısında, babası Mehmet Ali Erbil’in 3 gün önce birini aradığını yazdığından bahsetti.

Erbil, sosya medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada’’ Bu hanım yazısında babamın hastaneye yattıktan 3gün sonra birini aradığını iddia etmiş. Babam tam 21 gündür entübe ve uyutuluyor, gözlerimin önünde yaşam mücadelesi veriyor. Bana da bunları yazdırdınız ya çok ayıp! İftira kadar günah bir şey olamaz. İsteyen gelsin hastaneden belgesini vereyim.Ya da bizden özür dilesin. Bu kadar üzgünlüğüme birde buna bakmak çok acı. Siz istediğinize inan ama, bu yaptığınız çok günah’’ dedi.

Sezin Erbil’in açıklamasının ardından Mehmet Ali Erbil’in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil de instagram hesabı üzerinden canlı yayın yaptı.

Yeşim Erbil yapmış olduğu canlı yayında ‘’Bir gazeteci tarafından bir post paylaşılmış. Güya bizim bir aile dostumuz, abim hastaneye yattıktan 3 gün sonra abimle konuşmuş. Ama böyle bir şey yok. Durum, size aktardığımdan daha ciddi. Durum kötü, beklemedeyiz. Her gün iyi bir haber bekliyoruz’’diyerek Mehmet Ali Erbil’in durumunun ciddiyetinden bahsetti.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13