Yandex Metrika
Uçankuş
SEZİN ERBİL""BANA DA BUNLARI YAZDIRDINIZ YA ÇOK AYIP"

SEZİN ERBİL""BANA DA BUNLARI YAZDIRDINIZ YA ÇOK AYIP"

08/11/2018 17:41

Bir köşe yazarının Mehmet Ali Erbil’in 3 gün önce bir yakınla telefon görüşmesi yaptığını iddia etmesinin ardından Sezin Erbil instagram hesabı üzerinden sert bir açıklama yaptı. Sezin erbil ‘’Banada bunları yazdırdınız ya çok ayıp”dedi.

Sezin Erbil, instagramı üzerinden Havva Köse isimli köşe yazarının  yazısında, babası Mehmet Ali Erbil’in 3 gün önce birini aradığını yazdığından bahsetti.

Erbil, sosya medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada’’ Bu hanım yazısında babamın hastaneye yattıktan 3gün sonra birini aradığını iddia etmiş. Babam tam 21 gündür entübe ve uyutuluyor, gözlerimin önünde yaşam mücadelesi veriyor. Bana da bunları yazdırdınız ya çok ayıp! İftira kadar günah bir şey olamaz. İsteyen gelsin hastaneden belgesini vereyim.Ya da bizden özür dilesin. Bu kadar üzgünlüğüme birde buna bakmak çok acı. Siz istediğinize inan ama, bu yaptığınız çok günah’’ dedi.

Sezin Erbil’in açıklamasının ardından Mehmet Ali Erbil’in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil de instagram hesabı üzerinden canlı yayın yaptı.

Yeşim Erbil yapmış olduğu canlı yayında ‘’Bir gazeteci tarafından bir post paylaşılmış. Güya bizim bir aile dostumuz, abim hastaneye yattıktan 3 gün sonra abimle konuşmuş. Ama böyle bir şey yok. Durum, size aktardığımdan daha ciddi. Durum kötü, beklemedeyiz. Her gün iyi bir haber bekliyoruz’’diyerek Mehmet Ali Erbil’in durumunun ciddiyetinden bahsetti.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 531 546 08 56
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
AHMET KURAL: “HAPİS FALAN YOK!”İNENLER
 • MEHMET AKİF ALAKURT
  1-MEHMET AKİF ALAKURT
 • EMRAH
  2-EMRAH
 • CEM ÖZER-SİNAN ÇETİN
  3-CEM ÖZER-SİNAN ÇETİN
 • DENİZ ÇAKIR
  4-DENİZ ÇAKIR
 • CEYLAN
  5-CEYLAN
ÇIKANLAR

TOP MEKANLAR

BİR UÇANKUŞ KLASİĞİ! İŞTE İNENLER ÇIKANLAR LİSTEMİZ!

ANKET
YILIN KAVGASINDA SİZCE KİM HAKLI?.. SILA MI, AHMET KURAL MI?..

- AHMET KURAL
- SILA


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2019 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter