UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İKİ KEZ KANSERE YAKALANAN EŞİNİ TERK ETTİ BU YETMEDİ…

İki kez kansere yakalanan eşini terk eden vefasız koca, bununla da yetinmedi. Eşinin üzerine bankadan kredi çektiren koca, oturduğu evi de satışa çıkarıp hasta karısını sokağa attı.

İKİ KEZ KANSERE YAKALANAN EŞİNİ TERK ETTİ BU YETMEDİ…

İstanbul Bakırköy'de yaşayan 46 yaşındaki Sibel Dınlamaz, Sezgin S. ile 15 yıllık evliydi. Genç kadın 2002'de meme kanserine yakalandı. Hastalığı boyunca eşinin kendisine iddiaya göre hiçbir şekilde manevi desteği olmamıştı. Yine iddiaya göre Sezgin S., eşini hastalığı ile baş başa bırakarak terk etti. Genç kadın tüm zorluklara rağmen kanserle olan mücadelesine devam ederek hastalığı atlatmayı başardı.

İKNA ETTİ

Dınlamaz'ın kanseri yendiğini öğrenen iş adamı Sezgin S. (50), eşini ikna ederek tekrar birlikte yaşamaya başladı. Bu sırada işleri kötüye giden Sezgin S., iflas etti. Eşinin yanında duran Dınlamaz bankalara başvurarak eşi için yüklü miktarda kredi çekti ve eşinin işlerinin yoluna girmesini sağladı. Fakat genç kadın 2008'de yeniden kansere yakalandı. İşlerini yoluna koyan Sezgin S. ise hasta eşini yeniden terk etti.

İKİNCİ ŞOK

Hastalığı ile mücadele eden genç kadın bankalardan gelen icra ile ikinci bir şok yaşadı. Sezgin S., eşinin kendisi için çektiği krediyi ödememişti. Ayrıca Sezgin S. eşinin yaşadığı evi hasta karısından gizlice satarak Sibel Dınlamaz'ı sokağa attı. Suç duyurusunda bulunan Dınlamaz'ın şikâyeti üzerine Sezgin S. hakkında soruşturma başlatıldı.

 (Sabah)

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERKOCA