Yandex Metrika
Uçankuş
SILA’YA ÜNLÜLERDEN DESTEK!

SILA’YA ÜNLÜLERDEN DESTEK!

01/11/2018 16:35

Ünlü isimler, Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olan Sıla’ya sosyal medyadan destek oluyor.

Ahmet Kural'dan darp, cebir ve psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olup koruma kararı çıkarttıran Sıla’ya ünlülerden destek geliyor.

Demet Akalın, Sıla’nın fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak “Gücünüz kuvvetiniz ne şarkı sözlerine, ne güzel yüreğine dokunabilir... Yanındayım her zaman” diye yazdı.

Mustafa Sandal da, Sıla ile Ahmet Kural’ın fotoğrafını paylaştı. Ünlü şarkıcı fotoğrafın altına “Yeter artık! Kadına şiddet olaylarından sıkıldık, bunaldık! Nasıl adamsınız siz arkadaş? Bir kadını yerlerde sürüklemek nedir? Onlar bizim annemiz, kız kardeşimiz, sevgilimiz, canımızın bir parçası! Nefretle kınıyorum! Geçmiş olsun Sıla kardeşim...” notunu düştü.

Hadise, Instagram hesabında Sıla’nın sahneden bir fotoğrafını paylaştı, fotoğrafın altına “Türkiye'nin en büyük sorunu KADINA ŞİDDET! Kadına, çocuğa, hayvana! Toplumun her alanında, her kesiminde şiddet var! Psikolojik ya da fiziksel şiddet fark etmez!

Sıla'nın yaşadığı korkunç olay için çok üzgünüm! Onun dik duruşunun ve cesaretinin tüm kadınlarımıza örnek olmasını istiyorum! Kimseden korkmayın!

Çocuklarınızı "Sen erkeksin yaparsın" ya da "Sen kızsın yapamazsın" şeklinde ayırarak değil İNSAN olarak yetiştirin! İnsan olan hiç bir canlıya zarar vermez!

Tüm iyi dileklerim seninle..” yorumunu düştü.

Gülben Ergen de, paylaştığı fotoğrafın altına “Hak etmediğin kadın tarafından, kendini vazgeçilmez ve değerli zanneden erkekler güçsüzlük sizin diğer adınız” yazarak Sıla’ya destek oldu.

Berna Laçin, Twitter’dan yapptığı açıklamalarda “Bu nasıl bir vahşet! Sıla’nın anlattıkları karşısında içim parçalandı. Bu dava, kadına şiddete karşı örnek teşkil edecek şekilde ilerlemeli! Kadına şiddet son bulmalı! Her kadın Sıla’nın yanında olmalı. Gördüğünüz gibi kadına şiddetin zengini fakiri, güçlüsü ezilmişi, ünlüsü köylüsü yok! Her yanımızı veba gibi sardı bu sapıklık! Kurtulmalıyız, hemen!!!” ifadelerini kullandı.

Deniz Seki, Instagram’dan Sıla’nın fotoğrafını paylaşarak, “Şiddet, yetersiz kimsenin son barınağıdır. Sen hep güçlü ol. Sen hep şarkı söyle güzel kadın” yorumunu yaptı.

Alişan’da Instagram’da yaptığı paylaşımda, “Yıl 2018 diyoruz, kadın hakları diyoruz, kadına şiddeti kınıyoruz ayıplıyoruz. En ufacık bir şeyde insanları ayıplamayı biliyoruz da, bilmediğimiz ne çok şey var… Toplum tarafından kabul görmüş bir oyuncu olarak bir kadına şiddet uygulamak çok ironik! Örnek alınması gereken insanlar sadece yaptığınız filmlerin iyi olması izlenmesi ile yükseklere çıkardığınız egolarınız yere batsın… Yazık, ayıp! Kadına şiddete hayır demekten bıktık artık…” ifadelerini kullandı.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
RUBATO'NUN SOLİSTİ, SEVGİLİSİNİ DÖVDÜ!

POP TOP 10
 • ZEHRA - CENNETTEN ÇİÇEK
  1- ZEHRA - CENNETTEN ÇİÇEK
 • OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
  2-OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
 • MUSTAFA CECELİ & SİNAN AKÇIL- DÜNYA SENİN
  3-MUSTAFA CECELİ & SİNAN AKÇIL- DÜNYA SENİN
 • MERVE ÖZBEY - KÜL
  4-MERVE ÖZBEY - KÜL
 • İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
  5-İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
 • PİNHANİ - AŞK BİR MEVSİM
  6-PİNHANİ - AŞK BİR MEVSİM
 • ZELİŞ & TİMUÇİN UFUK - ZOR BU İŞLER
  7-ZELİŞ & TİMUÇİN UFUK - ZOR BU İŞLER
 • PINAR SÜER - BENDE KALSIN
  8-PINAR SÜER - BENDE KALSIN
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter