UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MURAT DALKILIÇ KENDİSİNİ SİLEN BERKAY İLE İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU

Murat Dalkılıç ilk kez konuştu. Ünlü popçu Murat Dalkılıç, Berkay’ın kendisini silmesi hakkında “Bu mevzu benimle alakalı değildi. Ben üzüldüğümü de söyledim. Arada kalacak insan da ben değilim.” dedi.

MURAT DALKILIÇ KENDİSİNİ SİLEN BERKAY İLE İLGİLİ İLK KEZ KONUŞTU

Geçtiğimiz günlerde futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan doğum yapmış, şarkıcı Murat Dalkılıç da Arda Turan'ı hastanede ziyarete gitmişti.

Berkay, mahkemelik olduğu Arda Turan'la 20 yıllık dostu Murat Dalkılıç'ın görüşmesine içerlenmiş ve Murat Dalkılıç'ı sosyal medya hesabından takipten çıkarmıştı.

Kanal D'de yayınlanan “2.Sayfa” programına özel açıklamalarda bulunan Murat Dalkılıç, Berkay'la yaşadığı küslük için, "Bu mevzu benimle alakalı değildi. Ben üzüldüğümü de söyledim. Bunlar böyle magazin arasında konuşulacak mevzular değil. Arada kalacak insan da ben değilim" şeklinde konuştu.

Murat Dalkılıç, Hande Erçel'le ayrılık sorularına ise "Bu konulara cevap vermiyorum, ben de kalsın istiyorum hepsi. O zaman bir ayrılık açıklaması yapıldı. O açıklama gerektiği gibi yapıldı. Son söylenen söz hala bakidir" dedi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERMURAT DALKILIÇ  HANDE ERÇEL  ARDA TURAN  BERKAY