UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

TECAVÜZLE SUÇLANAN CRISTIANO RONALDO’DAN OLAY İTİRAF!

Cristiano Ronaldo tecavüz suçlamalarıyla ilgili konuştu. Yıldız futbolcu hakkındaki iddialardan en çok annesinin etkilendiğini söyledi.

TECAVÜZLE SUÇLANAN  CRISTIANO RONALDO’DAN  OLAY İTİRAF!

Sezon başında Real Madrid'den Juventus'a transfer olan Cristiano Ronaldo, Fransız basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. France Football dergisine konuşan yıldız oyuncu, tecavüz suçlamaları konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

GERÇEK ÇIKACAK

ABD'li Kathryn Mayorga'nın tecavüz suçlamalarıyla karşı karşıya kalan Ronaldo, "Elbette bu süreç hayatımı etkiledi. Birinin size tecavüzcü dediğini düşünsenize... Bir kız arkadaşım, 4 çocuğum, yaşlanan bir annem, kız kardeşlerim, bir erkek kardeşim ve çok yakın olduğum bir ailem var. Örnek bir insana ait şöhretimden bahsetmiyorum bile. Kim olduğumu ve ne yaptığımı biliyorum" ifadelerini kullandı.

Ronaldo ayrıca "Kız arkadaşıma gerekli açıklamaları yaptım. Oğlum ise bunları algılayabilmek için çok küçük. En kötüsü de annem ve kız kardeşlerim... Çok şaşkın ve çok öfkeliler. Onları ilk kez böyle görüyorum. Gerçek bir gün ortaya çıkacak. Bugün beni eleştirenler ve özel hayatımı ortaya sererek sirk gibi kullananlar bunu görecek" dedi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13