UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ERBİL’İ HASTANEDE ZİYARET EDEN SİNAN ÖZEN’DEN MÜJDELİ HABER!

Mehmet Ali Erbil’den sevindirici haber. Erbil’i hastanede ziyaret eden Sinan Özen, “Biraz daha sevindirici, güzel şeyler var. Kaburga kemiğindeki kırıklar ameliyat anlamında biraz daha beklenecek” dedi.

ERBİL’İ HASTANEDE ZİYARET EDEN SİNAN ÖZEN’DEN MÜJDELİ HABER!

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde evinin banyosunda düşerek yaralanmıştı. Maslak’ta kaldırıldığı özel bir hastanede ameliyata alınan Erbil’in, kaburgalarında kırık olduğu ve kırıklardan birinin akciğer zarına battığı tespit edilmişti.

Ameliyatında ardından çıkartılarak yoğun bakımda tedavisi süren Erbil’i yakınları ve arkadaşları da yalnız bırakmadı. Bugün hastanede tedavisi devam eden Erbil’i, ünlü sanatçılar Sinan Özen, Funda Arar, Demet Akalın, Seda Sayan ve Nilgün Belgün ziyaret etti.

Erbil’i hastanede ziyaret eden Sinan Özen, ünlü şovmenin sağlık durumuyla ilgili müjdeli haberi verdi. Sinan Özen, “İlk günden bugüne takip ediyorum. Biraz daha sevindirici, güzel şeyler var. Tabi ki yoğun bakımda ve makineye bağlı olarak takip ediliyor. Yani dua edeceğiz, inşallah iyi olacak.” dedi. 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERMEHMET ALİ ERBİL  SİNAN ÖZEN