UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ARDA TURAN’A KAYINPEDER FIRÇASI!

Popçu Berkay’la yaşadığı kavga sonrası 12 buçuk yıl hapsi istenen Arda Turan’a kayınpeder şoku. 8 buçuk aylık hamile olan Aslıhan Doğan’ın olaylardan yıpranması baba Sabri Doğan’ı kızdırdı. İddiaya göre Aslıhan Doğan’ı kendi evine götüren baba, damadı Arda’ya “Kızım doğurana kadar burada kalacak” resti çekti.

ARDA TURAN’A KAYINPEDER FIRÇASI!

Popçu Berkay'la yaşadığı olaylı geceden sonra Türkiye'nin gündemine oturan Başakşehirli futbolcu Arda Turan'a bir şok da eşi Aslıhan Doğan'ın ailesinden geldi.

Geçtiğimiz hafta Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'e tacizde bulunduğu iddiasıyla başlayan kavgada Turan, Berkay'ın burnunu kırmıştı. İkilinin hastaneye taşınan kavgasında Arda'nın elinde silahla görüntüleri bomba etkisi yaratmıştı.

Olay gecesi şok yaşayan 8 buçuk aylık hamile Aslıhan Doğan, soluğu hastanede almıştı.

Takvim’in haberine göre; skandal, Doğan Ailesi'ni kızdırdı ve devreye Aslıhan'ın babası Sabri Doğan girdi.

KAYINPEDER FIRÇASI

İddiaya göre Sabri Doğan, kızlarını olay sonrası evine götürdü. Çubuklu Vadi Evleri'nde oturan baba Doğan'ın aynı sitedeki damadı Arda'ya, "Kızım karnı burnunda evde tek başına, sen gecelerde eğleniyorsun. Aslıhan doğurana kadar bizde kalacak" diye tepki gösterdiği öğrenildi. Arda'nın baba evindeki eşini gördükten sonra kendi evinde tek başına kaldığı konuşulurken; ara sıra kendi evine uğrayan Aslıhan Doğan'ı annesi Güler Hanım'ın bir an olsun yalnız bırakmadığı da iddialar arasında.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERarda turan  berkay  aslıhan doğan