Yandex Metrika
Uçankuş
KORKUDAN EVE GİDEMİYOR!

KORKUDAN EVE GİDEMİYOR!

17/10/2018 16:55

Deniz K., geçtiğimiz gün eski eşinin silahlı saldırısına uğradı. Genç kadın, boşandığı eşinin adli kontrol kararıyla serbest bırakılması ile şok geçirdi. Yaralı halde kendi evine gidemeyip geceyi sokaklarda geçiren Deniz, yetkililerden yardım bekliyor.

Deniz K., henüz 15 yaşındayken annesinin zorlaması sonucu üvey dayısının oğlu ile evlendirildi.

Evli kaldığı yaklaşık 9 yılda 3 çocuk dünyaya getiren Deniz K., hemen her gün eşinin şiddetine maruz kaldı. Birçok kere uzaklaştırma kararı aldıran Deniz, her seferinde eşinden daha fazla şiddet görmeye başlayınca, bir süre sessiz kalmayı tercih etti.

Çocukları için eşinin yaptıklarına göz yummak durumunda kalan kadın, yaklaşık bir yıl önce eşine boşanma davası açtı. 2 çocuğunun da velayetini alarak eşinden boşanan Deniz, artık huzura kavuşacağını düşündüğü sırada iki gün önce eski eşinin silahlı saldırısına uğradı.

Kurşunların sol bacağına isabet ettiği Deniz K., hemen hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, zanlı koca M.S.O. ise gözaltına alınarak mahkemeye çıkarıldı.

Bir gün nezarette kalan zanlının, olayı işlediği günün ertesinde serbest bırakıldığını öğrenen Deniz, eski eşinin kendisini hastanede öldüreceğini düşünerek buradan apar topar çıktı.

Gece evinin önüne giden Deniz, eşinin evi basacağı korkusuyla sabaha kadar sokaklarda dolaştı. Yaralı halde zor anlar geçiren kadın, yetkililerden yardım bekliyor.

"ELİNİ TUTTUĞUM İÇİN KURŞUNLAR AYAĞIMA DENK GELDİ"

Yaşadıkları ile ilgili konuşan Deniz K., geçtiğimiz gün eski eşinin kendisine çocukları görüp şehir dışına çıkacağını söylediğini kaydetti. Bunun üzerine çocukları eski eşine götürdüğünü belirten Kaya, bu andan itibaren eski kocasının yaptıkları hareket nedeniyle kendisine tekrar zarar vereceğini düşündüğünü dile getirdi.

Kaya, “Ben çocukları götürdüm ona. O da bana 'yarım saat gez sonra gel ben çocuğu vereceğim sana' dedi.

Geldim, sürekli bir poşetin içinde silah taşıyor o, poşet yanındaydı ama çocuk yanında değildi. Sabahtan da bir şeyler yapacağını anlamıştım. Defalarca koruma kararını ihlal edip evime zorla girdi.

Kaçmaya çalıştım, durdurdu beni. Elini poşete attı, elini tuttum silahı çıkarmasına izin vermedim. Poşeti arkasına sakladı. Kafasını salladı seni öldüreceğim dedi, bunu dedikten hemen sonra silahı çıkarıp ateşlemeye başladı. Ben o an silahı tuttum, kolum kesildi. Tuttuğum için kurşunlar aşağı denk geldi, sonra beni itti duvara değdim ve bacağıma iki kurşun isabet etti. Üst taraflara hedef aldı ama bu sırada da kurşunu bitti” dedi.

“15 YAŞINDA ANNEMİN ZORLAMASIYLA EVLENDİM”

15 yaşında annesinin zorlamasıyla evlendiğini hatırlatan Deniz K., şöyle devam etti:

“Ben 15 yaşında evlendim, üvey dayımın oğlu, annem beni zorla evlendirdi. Ben eşimi nişan günü gördüm. Koruma kararı verdiler, uzaklaştırma kararı verdiler, adam ihlal ettiği halde hiçbir şey yapılmadı.

Bu olay yaşındı geçtiğimiz gün, bir gün nezarette kaldı ertesi gün adli kontrol şartı ile serbest kaldı. O elini kolunu sallaya sallaya geziyor, benim can güvenliğim yok.

Sabaha kadar ben dünden beri eve gidemedim, bu yaralı halimle dışarıda dolaşıyorum, korkuyorum eve her gittiğimde çıktığımda binanın önünde bekliyor. Gözaltına alınmasını, tutuklanmasını istiyorum, adalet yerini bulsun, bir yıl önce boşandık ama hala evli olduğumuzu iddia ediyor.”
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
ÜNLÜ ŞARKICI HERKESİ ŞOKE ETTİ

POP TOP 10
 • SEZEN AKSU - KARŞIYIM
  1- SEZEN AKSU - KARŞIYIM
 • SERDAR ORTAÇ- BİZ İSTEMEZSEK
  2-SERDAR ORTAÇ- BİZ İSTEMEZSEK
 • OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
  3-OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
 • ORKA ORKESTRASI- SANA İHTİYACIM VAR
  4- ORKA ORKESTRASI- SANA İHTİYACIM VAR
 • ECE SEÇKİN - ACAYİP İYİ
  5-ECE SEÇKİN - ACAYİP İYİ
 • İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
  6-İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
 • ZEYNEP BASTIK- BİR DAHA
  7- ZEYNEP BASTIK- BİR DAHA
 • EMİR CAN İĞREK - SAMAN SARISI
  8-EMİR CAN İĞREK - SAMAN SARISI
 • IRMAK ARICI - YAĞMURUM OL
  9-IRMAK ARICI - YAĞMURUM OL
 • BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
  10-BURAY& FERİDE HİLAL AKIN & KÖKSAL - RAMPAPAPAM
GUPSE ÖZAY İLE BARIŞ ARDUÇ EVLENDİ!
Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter