UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ARDA TURAN FUTBOL KARİYERİNİ BİTİRİYOR MU?

Arda Turan sosyal medyadan ilginç bir açıklama yaptı.

ARDA TURAN FUTBOL KARİYERİNİ BİTİRİYOR MU?

Arda Turan' sosyal medyadan yaptığı açıklama akıllara "Futbolu bırakıyor mu?" sorusunu getirdi.

İşte o açıklama...

“Konu “Arda Turan” olunca, magazin medyası gerçekleri değil dedikoduları tercih ediyor. Bu hep böyle oldu. Ama bu defa her defasından farklı olarak beni çirkin bir iftira ile sadece kamuoynunun önüne değil, 8.5 aylık hamile eşimin de önüne attılar. O gece neler olduğunu uzun uzun anlatabilirim. Orada bulunan hanımefendilerin hiçbirini tanımadığımı hiçbiri ile kendimi ya da ailemi küçük düşürecek bir dailoga asla ve asla girmediğimi uzun uzun açıklayabilirim. Ama üzerime atılan iftira hakkında en hafif tabiri ile tek bir kelime kullanmayı tercih ediyorum “YALAN”. O gecenin başlangıcında olanlarla ilgili başka hiçbir şey söyleme ihtiyaç duymuyorum.

Bahsi geçen kişinin tepkisine ise orantısız bir tepki verdiğimi kabul ediyorum. “Başka birisi böyle sert tepki verir miydin?” derseniz, hayır vermezdim. Ama geçmişte yaşananları bilenler için neden böyle davrandığımı anlamak zor olmayacaktır. Yine de aşırı bir tepki gösterdim. Kendisine de o gece üzüntümü dile getirdim. Ben profesyonel bir sporcuyum ve öfkemi kontrol etmeyi de öğrenmek zorundayım. Bunu hem sahada hem özel hayatımda yapabilmeliyim.

Yarın bir açıklama daha yapıp; kulübümden, takım arkadaşlarımdan ve başkanımdan da ayrıca helallik isteyeceğim. Ama bu birkaç cümlenin muhattabı eşim Aslıhan’dır. Yaptığım her şeyi kendi vicdanıma açıklayabilirim. Bir tek şey hariç; sebebi ne olursa olsun, birkaç gün sonra doğum yapmak üzere olan eşimi evde bırakıp gece geç saatte bir eğlence mekanına gittim. Bu hareketin sonrasında kendimi maruz bıraktığım bunca iftira ve sonrasında olan bunca şeyi düşündükçe ona büyük bir haksızlık yaptığımı hissediyorum ve için yanıyor. Hakkımdaki iftiralar ve yalanlar umurumda değil. Ben kendimle baş başa kaldığımda bunların hepsinin yalan olduğunu biliyorum ve bu bana yeter. Umurumda olan tek şey ise eşim Aslıhan’dır. Çok sevdiğim eşimin beni benden daha iyi anlıyor olmasına rağmen ben kendimi affedemiyorum. Madem bir açıklama yapmam isteniyor, o zaman şunu açıklayayım; Bir daha eşimin böyle bir saçmalıkla karşı karşıya kalmasına izin vermeyeceğim.”


Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERarda turan