UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

TECAVÜZCÜ İFADESİYLE KAN DONDURDU!

Mahkeme heyeti olayın yaşandığı tarihte mağdurenin 18 yaşından küçük olduğunu da göz önünde bulundurarak tutuklu sanık O.E.'ye cinsel saldırı suçundan 25 yıl hapis cezası verdi.

TECAVÜZCÜ İFADESİYLE KAN DONDURDU!

Eskişehir 3. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasına tutuklu sanık O.E.(43) ve avukatları katıldı. Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen sanık, tahliyesini ve beraatini talep etti.

"BEN KISIRLIK AMELİYATI OLMUŞTUM, HAMİLE KALACAĞINI DÜŞÜNMEDİM"

Tutuklu sanık O.E.'nin ifadesinde yer alan cümleler, adeta 'bu kadarına pes' dedirtti. Hakkındaki iddiaları kabul etmeyen sanık, "G.K. (18) ile kardeşi eve geldiler. Kardeşini markete gönderdim. Mağdurun rızası vardı. Ben önceden kısırlık ameliyatı olmuştum. Hamile kalacağını düşünmemiştim" dedi.

"BAĞIRDIM AMA KİMSE DUYMADI"

Mağdure G.K. ise sanık ile annesinin 2 yıl boyunca aynı evde yaşadığını ifade ederek, "Annemle ilişkisi vardı. Devamlı beni taciz ediyordu. Sonra ben anneme beraber kalmak istemediğimizi söyledim. Evlerimizi ayırdık, ama annem ara sıra onda kalmaya devam ediyordu. Bir gün kardeşimle eşyalarını götürmek için O.E.'nin evine gittik. Gittiğimizde kardeşimi markete gönderdi. Kardeşim evden çıkınca üzerime saldırdı. Bağırdım ama kimse duymadı. Bana defalarca tecavüz etti. Tehdit ettiği için kimseye söyleyemedim. Hamile kaldığımda ortaya çıktı" şeklinde konuştu.

 

 

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERcinsel saldırı  eskişehir