UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GONCA AKKUŞ VE EBRU ŞALLI DAVASINDA KRİZ!..

Gonca Akkuş'un 10 yıllık evliliğinin bitmesine neden olarak gösterdiği eski manken Ebru Şallı'ya açtığı 'Öteki kadın' davasında, taraflar mahkemenin 'arabulucu' teklifini kabul etmedi.

GONCA AKKUŞ VE EBRU ŞALLI DAVASINDA KRİZ!..

Gonca Akkuş, eski eşi  finansçı Uğur Akkuş'la 10 yıllık evliliğinin yıkılmasına neden olarak gösterdiği eski manken Ebru Şallı'ya, geçtiğimiz yıl 70 bin TL talepli manevi tazminat davası açmıştı. Akkuş çifti, Mayıs ayında da anlaşmalı olarak boşanmıştı.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne açılan tazminat davasında Gonca Akkuş, 2017 yılının yaz aylarında Ebru Şallı'nın eşiyle Bodrum'da teknede el ele pozlar verdiğini, evliliklerinin bittiğine ilişkin kamuoyunu yanıltan açıklamalar yaptığını ileri sürdü.

Ebru Şallı'nın eşiyle evlilik dışı ilişkinin yuvasını yıktığını belirten Gonca Akkuş, öğrenim gördüğü üniversiteye bile gidemediğini ifade etti.

Ebru Şallı ise mahkemeye avukatı aracılığıyla verdiği cevap dilekçesinde, Uğur Akkuş'la birlikte yaşadığı iddialarını yalanladı. Şallı, evinde 2 çocuğuyla yaşadığını kaydederek kendisi hakkında magazin habercilerin bir çok yalan haber yaptığını, Gonca Akkuş'un da bu yalan haberleri delil olarak mahkemeye sunduğunu öne sürdü.

Şallı, Gonca Akkuş'un her gün televizyonlara çıkıp, sözde ilişki nedeniyle hamileliğini sonlandırdığını anlatarak kolay yoldan şöhreti yakalamayı amaçladığını, bunun için de kendisini hedef seçtiğini ileri sürdü. Ebru Şallı, Gonca Akkuş'un mutlu bir evliliği olduğundan bahsedilemeyeceğini, yuvasının yıkılmasını da sözde ilişkiye bağlamasının çelişkili olduğunu iddia etti.

İstenilen 70 bin TL tazminatın fazla olduğunu öne süren Ebru Şallı, Gonca Akkuş'un yaptığı açıklamalarla açtığı davanın çelişkili olduğunu ileri sürdü.

Mahkeme önceki gün görülen duruşmada tarafları sulh olmaya teşvik ederek, arabulucu isteyip istemediklerini sordu. Ancak iki tarafta sulh olmak istemeyerek arabulucu önerisini reddetti.  Mahkeme,  son delillerin sunulması için süre vererek  davayı erteledi.

 

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLEREBRU ŞALLI