UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İSTANBULLULAR DİKKAT! YARIN BU YOLLAR KAPALI OLACAK!

Yarın "İstanbul’u Koşuyorum Caddebostan Etkinliği" ve Süper Lig'de Kasımpaşa ile Aytemiz Alanyaspor arasında oynanacak maç nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İSTANBULLULAR DİKKAT! YARIN BU YOLLAR KAPALI OLACAK!

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yarın Kadıköy'de düzenlenecek olan "İstanbul’u Koşuyorum Caddebostan Etkinliği"  kapsamında  08.00-11.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak yollar ve  alternatif güzergahlar belirlendi.

Bu kapsamda Bağdat Caddesi (Kasadar Sokak kavşağından Kızıltoprak mevkii BP petrol önüne kadar olan kısım), Fener Kalamış Caddesi (cadde başından  Ahmet Mithat Efendi Caddesi kavşağına kadar olan kısım), Ahmet Mithat Efendi  Caddesi, Operatör Cemil Topuzlu Caddesi, Çetin Emeç Bulvarı (cadde başından  Suadiye Plaj Yolu Sokak kavşağına kadar olan kısım) ve bu güzergâha bağlanan tüm  cadde ve sokaklar ile Suadiye Plaj Yolu Sokak trafiğe kapatılacak. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi ile D-100 Karayolu alternatif güzergah  olarak belirlendi.

Ayrıca yarın 16.00'da Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda, Kasımpaşa ile Aytemiz  Alanyaspor arasında oynanacak futbol müsabakası sebebiyle alınan emniyet  tedbirleri kapsamında, bazı yolların ulaşıma kapalı olacağı belirtildi.

Açıklamada, yarın 13.00'ten müsabaka bitimine kadar Neva Sokağı  girişi, Refik Saydam Caddesi stat üstü yan yola giriş, Refik Saydam Caddesi ile  Tepebaşı Caddesi kesişimi, Refik Saydam Caddesi stat yan yol ile İspark'ın 3. ve  4. kat çıkışları ve  stat yan yol istikametinin trafiğe kapatılacağı kaydedildi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERistanbul  KAPALI YOLLAR  KOŞU