UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

TURKCELL TV+’TAN YENİ ATAK

Turkcell TV+’ın yeni sezon yayın döneminde, Life+ kanalında yayınlanacak olan at yarışlarının lansmanı düzenlendi. Ünlülerin de büyük ilgi gösterdiği lansman İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda düzenlendi.

TURKCELL TV+’TAN YENİ ATAK

Turkcell TV+ yeni sezon yayın döneminde, Life+ kanalında yayınlanacak olan at yarışlarının lansmanına ünlülerin ilgisi büyüktü. Çağla Şıkel, Ebru Polat, Yavuz Seçkin gibi birçok ünlü lansman için İstanbul Veliefendi Hipodromu’na geldi.

Lansmana çocuklarıyla birlikte gelen Çağla Şıkel, ‘Çocuklarla ata binmez misiniz?’ sorusuna gülerek, “Gaza gelip binmeyeyim diye elbise giyip geldim” diye cevap verdi.

“EVLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM”

Ünlü şarkıcı Ebru Polat ise evlilikle ilgili bir soru sorulması üzerine, “Ben evlilik düşünmüyorum. Evlilik demek özgürlüğün bitmesi demek” diye konuştu.

Yavuz Seçkin de lansmana katılanlar arasındaydı. Ünlü oyuncu, gelecek projesinde dans edip şarkı söyleyeceğinin müjdesini verdi.

AT YARIŞLARI, EN İYİLERİN BULUŞMA NOKTASI TV+’TA

Futbolun en değerli ligi İngiltere Premier Lig ve basketbolun dünya yıldızlarının mücadele ettiği NBA gibi en iyi organizasyonların resmi yayıncısı olan TV+’ta yer alan Life +’tan at yarışı tutkunlarına müjde geldi.

Turkcell’in hem evden hem de mobil cihazlardan izlenebilen televizyon platformu TV+, sporun en iyilerini sporseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye’nin spor, magazin ve eğlence kanalı Life+ birbirinden zengin içeriklerine bir yenisini daha ekliyor.

Bundan böyle at yarışları, uzman yorumcuların en güncel değerlendirmeleriyle canlı olarak Life+ ekranlarında olacak.

Kullanıcılar, Life+’a, web’de ‘tvplus.com.tr’ adresi ve TV+’ın mobil uygulamasından erişim sağlayabiliyor.

Son bir yılda mobil cihazlardan günlük TV izleme süresinin yaklaşık 7 kat arttığını belirten Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu “Bu artışa TV+’ın da büyük bir etkisi olduğunu kabul etmek lazım. Sektörde en çok UHD kanala sahip olan TV+,77’si HD olmak üzere 150’den fazla kanalıyla, iki katına çıkmış olan film seçenekleriyle televizyon izleme alışkanlığını değiştirdi. Dünyanın en değerli spor organizasyonlarının yanı sıra en çok takip edilen belgeseller, Oscarlı filmler, fenomen haline gelen yabancı diziler, Premier League, NBA, Eurosport, Discovery gibi dünyanın en değerli içerikleri, ister televizyondan isterse de mobil cihazlardan TV+ sayesinde izlenebiliyor. Her zaman dediğimiz gibi TV+ en iyilerin buluşma noktası. Ve şimdi de TV+’ın daha da zenginleşen spor içeriğini müşterilerimize sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi.

TJK Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Adalı da Turkcell gibi büyük bir teknoloji şirketiyle böyle bir işbirliğinin gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERturkcell  life+