Yandex Metrika
Uçankuş
“NİHAT DOĞAN VE SEREN SERENGİL KOL KOLA “KAYIBA” KOŞUYOR!..”

“NİHAT DOĞAN VE SEREN SERENGİL KOL KOLA “KAYIBA” KOŞUYOR!..”

14/09/2018 11:20

Bu yazıyı lütfen dikkatle okuyun… Açıkça kimlerin suçu olduğunu net bir şekilde yazıyorum!..

GÖKHAN KAYA YAZIYOR

Öncelikle, bir magazinci olarak şu sıralar büyük bir problemimiz var!..

Son dönemlerde sürekli kol kola yürüyen, videoda da izleyebileceğiniz gibi sürekli birbirlerine övgüler yağdıran Nihat Doğan ve Seren Serengil birer “gazeteci-magazinci” değil!..

Bu iki isimden biri “türkücü”, diğerinin ise “ne iş yaptığını” hiçbir zaman anlayamadım. Ama asla, gazeteci-magazinci değiller.

Ve bu isimler yüzünden magazin kelimesi bence inanılmaz şekilde kirlenmeye başladı. Şahsım ve arkadaşlarım adına söylüyorum, biz asla bunları hak etmiyoruz.

Hasbelkader televizyonlarda yorumcu olarak yer buldular ve maalesef (belgesiz, delilsiz, kanıtsız, hatta hakaret ve iftira şeklindeki konuşmalarıyla) magazin dünyasına büyük yara verdiler.

Burası(UçanKuş) özgür bir yer olduğu için net yazacağım, kimse kırılmasın…

Başta, bunlara yıllardır kol kanat geren bizim Yönetim Kurulu Başkanı Can Tanrıyar’ın büyük suçu var. Yine, o kadar olaya rağmen bu Nihat’ı Survivor’a götüren Acun Ilıcalı’nın da büyük suçu var. Yine, yanına alıp televizyona çıkaran gazeteci Cengiz Semercioğlu’nun da büyük suçu var!..

Şimdi izleyin bakın, aynı; “Kime iyilik yaparsan ondan kötülük bulursun” misali!.. (Can Tanrıyar’a akıl almaz bel altı iftiralar, Acun Ilıcalı’nın program sunan arkadaşlarının karısına ağır laflar, diğer sunucusuna metres demeler hatta kendi eşine kadar(!), hatta yılların gazetecisi Rıfat Ababay’a Seren’in ettiği laflar, Nihat’tan da tüm habercilere tehditler v.s v.s)

Hatta hatta Cumhurbaşkanı’na bile ağza alınmayacak hakaretler (Seren Serengil’in hakaretleri, Alişan’ın düğününde canlı yayına takılmıştı. Şahitli -belgeli!.. Siyaseten eleştirse tamam da, yaptığı hakaretler şok ediciydi!.. Ve sadece işini yapan Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın’a saldırılar. (Bir de Seren, Beyaz TV’ye gidiyorum diye dedikodu çıkarıyor. Diğer kişiler bir yana, özellikle Cumhurbaşkanı’na bu hakaretleri yapan kişiyi Osman Gökçek, Beyaz TV’nin kapısından içeri sokar mı?..)

Ve bakın buradan yazıyorum. Nihat Doğan’a, “ne olur ne olmaz” hemen yurt dışı yasağı konmalı… Hatta bildiğim başka konular yüzünden Seren Serengil’e de!.. Bugün akşam üstü yazacağım yazıda ne demek istediğimi anlayacaksınız!.. Daha doğrusu Buket Aydın’ın canlı yayında “Daha vermediğimiz çok haberler var” sözünün neyi ifade ettiğini!!!

GÖKHAN KAYA

Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 531 546 08 56
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
MURAT CEMCİR'DEN O İDDİALARA YANIT!İNENLER
 • SILA VE AHMET KURAL
  1-SILA VE AHMET KURAL
 • NİHAT DOĞAN VE SEREN SERENGİL
  2-NİHAT DOĞAN VE SEREN SERENGİL
 • KERİMCAN DURMAZ, ENES BATUR VE DANLA BİLİC
  3-KERİMCAN DURMAZ, ENES BATUR VE DANLA BİLİC
 • HADİSE
  4-HADİSE
 • UFAK TEFEK CİNAYETLER
  5-UFAK TEFEK CİNAYETLER
ÇIKANLAR
 • DİRİLİŞ ERTUĞRUL
  1-DİRİLİŞ ERTUĞRUL
 • ATV
  2-ATV
 • SEN ANLAT KARADENİZ
  3-SEN ANLAT KARADENİZ
 • POLAT YAĞCI
  4-POLAT YAĞCI
 • FOX TV
  5-FOX TV

TOP MEKANLAR

DİLAN ÇITAK’TAN ALEYNA TİLKİ’YE OLAY GÖNDERME!

ANKET
YILIN KAVGASINDA SİZCE KİM HAKLI?.. SILA MI, AHMET KURAL MI?..

- AHMET KURAL
- SILA


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2018 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter