UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ! "15 KAVANOZ ÇİKOLATA YİYORUM"

Dünyanın en büyük kalçasına sahip olmak için uğraşan Natasha Crown, mümkün olduğu kadar kilo almak için her ay yaklaşık 15 kavanoz Nutella'nın yanı sıra pizza ve makarna tükettiğini söylüyor.

BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ! "15 KAVANOZ ÇİKOLATA YİYORUM"

İsveç'te yaşayan model Natasha Crown, kalçalarının 183 cm olduğunu söylüyor.

Her gün daha büyük kalça hayaliyle uyandığını söyleyen Natasha dünyanın en büyük kalçasına sahip olmak için gereken her şeyi yapacağını söyleyerek vücudunda biriken yağları poposuna enjekte ettiriyor

Instagram'da 80 bin takipçisi olan Natasha hem modellik yapıyor hem de videolarını ve fotoğraflarını büyük popo tutkunlarına satarak geçimini sağlıyor.

İlk operasyonunu 20 yaşında yaptıran kadın büyük popo işini takıntı haline getirmiş

Takıntılı olduğunu kendisi de kabul eden Natasha, kalçalarının yeterince büyük olmadığını düşündüğü için beden dismorfisi yaşayabileceğini söylüyor.

Ve ekliyor; 'Popo operasyonlarının yanı sıra dudak ve meme büyütme işleri de gerçekleştirdim. Vücudumu çok seviyorum. Yürürken bütün o sallantıyı hissediyorum ve bu beni cinsel açıdan istekli hissettiriyor. Bence bu dünyanın en güzel duygusu. Popom beni seksi ve güçlü hissettiriyor. Olumsuz eleştirileri görmüyorum çünkü kendimi böyle mutlu hissediyorum.'

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERpopo  isveç  model