UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YAZLIK HIRSIZLARI YAKALANDI! HÜLYA AVŞAR’IN EVİNE DE GİRMİŞLERDİ

Balıkesir'in Burhaniye ilçesindeki yazlıklardan hırsızlık yaptıkları iddiasıyla yakalanan biri kadın 3 şüphelinin, Hülya Avşar'ın Ayvalık'taki evine de girdikleri tespit edildi

YAZLIK HIRSIZLARI YAKALANDI! HÜLYA AVŞAR’IN EVİNE DE GİRMİŞLERDİ

Balıkesir'in Burhaniye ilçesindeki yazlıklardan hırsızlık yaptıkları ve şarkıcı Hülya Avşar'ın Ayvalık'taki evine hırsızlık amacıyla girdikleri ileri sürülen 3 şüpheli gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Burhaniye'de gece saatlerinde girdikleri evin sahibi A.T'nin uyanması ve polise ihbarda bulunmasıyla tespit edilen biri kadın 3 şüpheli, kaçtıkları araçla Susurluk ilçesinde yakalandı.

Burhaniye Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, söz konusu araçta ve şüphelilere ait çantalarda yaptıkları aramalarda, 10 cep telefonu, 15 kol saati, birer yarım altın, altın bileklik ve altın zincir ile 2 bin 345 lira, 242 dolar ve 80 avro ele geçirildi.

Burhaniye'deki 16 yazlıktan hırsızlık yaptıkları iddia edilen şüphelilerin, bir süre önce Ayvalık'ın Sarımsaklı mevkisinde, Hülya Avşar'ın evinde meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştirdikleri de tespit edildi.

Zanlıların emniyetteki işlemleri sürüyor.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERhülya avşar