UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YILDIZLAR GEÇİDİ YAŞATACAK!

Yapımcılığını ünlü sanatçı “Çılgın Sedat”ın üstlendiği, “Benim Adım Osssman” filminin vizyon tarihi belli oldu. Başrollerinde Sedat Kapurtu, Metin Yıldız ve Ateş Fatih Uçan’ın yer aldığı, 30’a yakın ünlü ismin yer aldığı dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film 17 Ağustos’ta sinemaseverlerle buluşacak.

YILDIZLAR GEÇİDİ YAŞATACAK!

Yapımcılığını “Çılgın Sedat” olarak tanınan ünlü şarkıcı Sedat Kapurtu’nun üstlendiği “Benim Adım Osssman” filminin hazırlıkları tamamlandı.

Çekimlerine geçtiğimiz yıl başlanan ve uzun bir hazırlık dönemi yaşanan film 17 Ağustos’ta sinemaseverlerle buluşacak.

YILDIZLAR GEÇİDİ YAŞATACAK!

30’a yakın ünlü ismi buluşturan filmde başrolleri; Çılgın Sedat, Metin Yıldız ve Ateş Fatih Uçan paylaşıyor. Üçlüye,  Cengiz Kurtoğlu, Yıldız Tilbe, Deniz Oral, Songül Karlı, Latif Doğan, Ertem Şener, Nur Ertürk, Yudum, Tayfun Sav, Çiğdem Tunç, Yalçın Özden, Hakan Hatipoğlu, Selahattin Taşdöğen, Sema Aras, Murat Övüç, Selin Köktener ve Kayhan Yıldızoğlu gibi birbirinden ünlü isimler eşlik ediyor.

HEM GÜLDÜRECEK, HEM AĞLATACAK!

Hikayesi  “Çılgın Sedat” a ait olan ve  “Sevgi Engel Tanımaz!” temasıyla  yola çıkan film “kekeme” olan Osman’ın hayatını yer yer hüzünlü yer yer eğlenceli bir dille anlatıyor.

Komedi ile dramı harmanlayan film, hayatını bir gazetede köşe yazarı  olmaya adamış  Osman'ın gazetede çalışmak için evden ayrılmasının ardından yanına gelen kuzeni Fiko(Metin Yıldız)ve  Dursun  (Ateş Fatih Uçan) ile birlikte değişen hayatını konu alıyor.

Senaryosunu  Çılgın Sedat, Banu Kaptanoğulları ve Atıf Ulusoy’un kalema aldığı filmin genel yönetmenliğini  Çılgın Sedat;  yönetmenliğini ise Banu Kaptanoğulları ve Vedat İnce üstleniyor.

İlk yönetmenliğini  yapan Çılgın Sedat, çok farklı bir komedi ile hem yapımcı hem yönetmen hem de oyuncu olarak karşımıza çıkıyor.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13