UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

UĞUR AKKUŞ’UN ESKİ EŞİNDEN EBRU ŞALLI’YA OLAY SÖZLER!

Ebru Şallı’nın Uğur Akkuş’la ilişkisinin ortaya çıkmasıyla Uğur Akkuş ve Gonca Sağlam’ın 10 yıllık evliliği noktalanmıştı. Gonca Sağlam, bugün Teve2’de yayımlanan “2. Sayfa” programına konuk olup yaşadıklarını anlattı.

UĞUR AKKUŞ’UN ESKİ EŞİNDEN  EBRU ŞALLI’YA OLAY SÖZLER!

Bugün Teve2'de yayınlanan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu "2. Sayfa" programına konuk olan Gonca Sağlam, Ebru Şallı ile ilgili sorulan “alyans” olayına yorum yaptı.

Gonca Sağlam, “"Ebru Şallı'nın bir sözü beni çok geriyor: 'Gonca Akkuş'un evliliği 4 yıl önce bitti' dedi. Nasıl bitsin, 4 yaşındaydı benim çocuğum zaten. Ama bence Ebru Şallı, muhakeme yapacak bir kadın değil. Ona ne derlerse onu yapıyor. Sürekli de poposunu gösteriyor. Neden anlamıyorum. Ahlak kriterleri de yok bence. Çok yakınından birisi de, Ebru Şallı'nın her şeyini bana anlatıyor. En ufak sırrından en büyüğüne kadar. Hem de benim onun hakkında konuşmamamın hoşuna gittiğini söyledi. Gündemde kalmaktan hoşlanan birisi olduğunu dile getirdi. Sanki ben onun kocasını elinden almışım gibi davranıyor.'

“VİDEOLARIN VAR DEYİP ŞANTAJ YAPTILAR”

Ben boşanırken protokole imza attım, olumlu ya da olumsuz konuşmamam gerek. Konuşursam 500 bin TL ödeyeceğim ama benim çok üstüme gelirlerse konuşurum paramı da öderim. Beni tehdit ediyorlar, elimizde görüntülerin var diye. Ben baygınken yatak odamda çekilmiş görüntüler. Sinem Gedik'in başına gelenler benim başıma da geldi. Star Tv'den aradılar, 'Elimizde çok fena görüntülerin var yayınlamayacağız tabii ki ama haberin olsun' dediler. Beni bayıltmışlar, benim başıma gelen şeyler çok planlı şeyler. Ben de eski eşime tehdit ve şantaj davası açtım.

“EBRU'YA ELDEN 500 BİN TL GİTMİŞ!”

Ebru Şallı'nın bir yakını bana 'Bu kadının gündeme gelmek çok hoşuna gidiyor' dedi. Şallı'nın bütün sırlarını bana anlatıyor bu kişi. İlk aldatıldığımda kendimi Ebru ile kıyasladım. Parasız kalmayan bir kadın evli bir adamla bir şeyler yaşamaz. Geçen sene mart ayında şirketten 500 bin TL Ebru Şallı'ya elden gönderilmiş çalışanlar bana anlattılar bunu.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERebru şallı  ugur akkuş  gonca sağlam