UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GÜLBEN, SEVGİLİSİNİN “FOTO”LARINI NEDEN SİLDİ?

İşte Bülent Cankurt’un o yazısı;

 GÜLBEN, SEVGİLİSİNİN “FOTO”LARINI NEDEN SİLDİ?

Gülben Ergen, bugünlerde son sevgilisi Burak Törer'le ilişkisi ile herkesin diline dolanmış durumda!

Ünlü sanatçının, Nisan'da aşkını ifşa ettiği ve çok mutlu olduğu konuşulan prodüktör sevgilisi Burak Törer ile çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından silmesi 'Ayrıldılar' dedikodularının çıkmasına neden oldu! Ancak Ergen, fotoğrafları silse de, Törer'i takibi bırakmadı.

Bu yüzden ilişkileri bitti mi, bitmedi mi kimse bilmiyor ama ben Gülben Ergen'in sevgilisiyle birlikte çekilmiş fotoğraflarını niye sildiğini öğrendim.

ARKADAŞLARIYLA EĞLENİYORDU

Geçen hafta Bodrum'da sarmaş dolaş objektiflere takılan çiftten Burak Törer, işleri nedeniyle İstanbul'a dönmüş. Birkaç gün sonra haber vermeden İstanbul'a giden Ergen, akşam ona sürpriz yapmak istemiş.

Öncesinde telefon açıp ne yaptığını sormuş. Kızlı-erkekli bir grup arkadaşıyla evde olan Törer, Ergen'in yanlış anlayacağını düşünerek yalnız oturduğunu söylemiş. Ergen de 15 dakika sonra soluğu sevgilisinin evinin kapısında almış. Tabii hem Ergen, hem de Törer neye uğradığını şaşırmış. Sevgilisinin kendisine yalan söylemesine çok kızan Ergen, bağırıp çağırmaya başlamış.

Misafirler evden kaçarken kavga da iyice büyümüş. İşte bu kavganın ardından Ergen, fotoğrafları silmiş. Şimdilerde araları limoni olan çift, umarım ilişkilerini kurtarmayı başarır.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERgülben ergen  BÜLENT CANKURT