UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SEREN SERENGİL-YELİZ YEŞİLMEN KAPIŞIYOR, CİCİŞLER KOVALIYOR!

“Şu anda işsiz olan ama sosyal medyada en komik olan ünlü sizce kim?..” anketimizde büyük çekişme var.

SEREN SERENGİL-YELİZ YEŞİLMEN KAPIŞIYOR, CİCİŞLER KOVALIYOR!

Aslında şimdilerde hiç iş yapmayan ama sosyal medya paylaşımlarıyla özel hayatlarını sıkça paylaşıp takip edilen ve esprileriyle komik olmayı başaran ünlüler arasında “1 numara sizce kim?” anketimizde büyük rekabet var.

Seren Serengil yüzde 37 ile önde giderken, yüzde 24 ile Yeliz Yeşilmen peşinde ve son anda atak yapan Cicişler de yüzde 24’e ulaşmayı başardı. Ancak Seren’in zirveyi kimseye kaptırmaya niyeti yok gibi…

İşte anket notları:

CİCİŞLER:

Magazin dünyasının çok renkli iki siması…

Ne yaptıkları tam çözülemese de sosyal medya paylaşımlarıyla istedikleri an hem gündem olabiliyor, hem de insanları güldürmeyi başarabiliyorlar.

YELİZ YEŞİLMEN:

Özellikle televizyonda yıllardır hiçbir şey yapmamasına rağmen yaptığı enteresan paylaşımlarla TV-Magazin gündemine oturabiliyor.

İş yapsa da yapmasa da konuşulmayı başarıyor.

Ve de sosyal medyada insanları çok güldüren paylaşımlar yapabiliyor.

SEREN SERENGİL:

Star Tv’deki gereksiz çıkışları ve bir çok insanla mahkemelik olması, Star Tv’deki tüm magazin programlarına feci olumsuz yansıdı.

Gelişmeler yüzünden marka değerinden çok şey kaybettiğini düşünen Star Tv yöneticileri hem Duymayan Kalmasın’ı, hem de hiç suçu olmayan hafta sonu yayınlanan StarLife’ı sezonun en iyi zamanında bitirdi. Hatta Star bundan böyle hiç magazin programı yapmama kararı aldı.

İşte bu gelişme sonrası işsiz kalan Seren Serengil, kafayı takmadı ve olayı, hayatı ti’ye alan ve de sosyal medyada oldukça komik karşılanan hoş bir havaya büründü ve stres atmaya başladı. Artık öfkeleri bile espri olarak algılanan Seren Serengil, bu anketin iddialı isimlerinden….

NİHAL-BAHAR CANDAN KARDEŞLER:

İki kardeş iyi ses getirip yine güldürmeyi başaranlardan…

Ancak onlar güzellik salonu açarak ve iş hayatına atılarak bu kategoriden çıkmak üzereler. Ama yine de listemizdeler…

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13