UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SEREN SERENGİL’İN BAŞI YİNE DERTTE!DAVA ÜSTÜNE DAVA AÇILIYOR!

Star TV yönetimi yaşanan bir sürü mahkemelik olaylardan sonra Seren Serengil’in işine son verdi, hatta diğer kanallar da bu yüzden kapısını bile çalmıyor ama o dönemler açılan savcılık şikayetleri ve davaların ardı arkası kesilmiyor. Bilindiği gibi Seren Serengil, bir dönem program yaptığı sırada duyduğu her şeyi delil, belge araştırmadan ekrana taşıyordu. Bu nedenle kanallar davalar dışında RTÜK cezalarına da maruz kalmıştı.

SEREN SERENGİL’İN BAŞI YİNE DERTTE!DAVA ÜSTÜNE DAVA AÇILIYOR!

İşte yeni bir dava daha…

İşte Sabah gazetesinin bugünkü haberi:

‘SERENGİL ‘KÖTÜ KADIN’ ALGISI YARATMAYA ÇALIŞIYOR’

Tuncay Şanlı ile birlikte olduğu iddia edilen spiker Seyhan Şaşko, Seren Serengil’in hakkında ‘kötü kadın’ algısı yarattığını söyleyerek suç duyurusunda bulundu

 ‘SERENGİL ‘KÖTÜ KADIN’ ALGISI YARATMAYA ÇALIŞIYOR’

Eski Fenerbahçeli futbolcu Tuncay Şanlı ile spor spikeri Seyhan Şaşko'nun geçtiğimiz haftalarda beraber görüntülenmesi, medyada 'ihanet' iddialarını gündeme getirmişti. Tuncay Şanlı'nın geçen yıl ayrıldığı sevgilisi Melis Sayım'ın hamile olduğu ortaya çıkmış, Şaşko'nun, Şanlı ile Sayım'ı ayırdığı iddia edilmişti. Star TV'deki 'Duymayan Kalmasın' programına bağlanan Melis Sayım, konuyla ilgili olarak "Artık beraber olmadığımız için yaşananlar beni hiç ilgilendirmiyor" açıklaması yapmıştı. İkili arasındaki aşk iddialarının medyada sürekli yer alması üzerine Seyhan Şaşko, olayla ilgili geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Seren Serengil'in sosyal medya hesabı üzerinden Seyhan Şaşko'yu tehdit ettiği ifade edilen suç duyurusunda kısaca şu bilgilere yer verildi: 'Seren Serengil, Instagram hesabı aracılığıyla Seyhan Şaşko hakkında, 'Saygın kişilikmiş, göstereceğim ben size saygınlığı' ifadelerini kullanarak alenen tehditte bulunmuştur. Serengil, sunuculuğunu yaptığı programın reytingini artırmak amacıyla kariyerlerinde başarılı kadınları topluma 'kötü kadın' şeklinde lanse etmektedir."

'GERÇEĞE AYKIRI İDDİALAR'

Öte yandan savcılığa verilen suç duyurusunda; Seyhan Şaşko'nun hedef gösterilmeye çalışıldığı kaydedildi.

(Sabah)


Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERSEREN SERENGİL