UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

EREN KÜRÜM“TABİR” YERİNDEYSE BOMBA GİBİ GELİYOR!

Geçtiğimiz yıl çıkardığı ilk single projesi 'Bağıra Çağıra' ile müzik severlere adını duyuran Eren Kürüm, çıkışını ikinci projesi 'Tabir' ile sürdürüyor. Kürüm, Demet Akalın‘ın eşi Okan Kurt ‘un prodüktörlüğünde, sözü ve müziği kendisine ait şarkısına çok güveniyor.

EREN KÜRÜM“TABİR” YERİNDEYSE  BOMBA GİBİ GELİYOR!

Müzik eğitimine aileden başlayıp iki üniversitede gördüğü öğrenimle taçlandıran ve hicazdan caza, operadan popa kadar geniş bir müzikal yelpazeye sahip olan Eren Kürüm, yeni şarkısı 'Tabir' ile müzikseverlere yeniden 'merhaba' diyor. Sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi Nurettin Çolak’a ait olan parça, Eren Kürüm’ün ikinci single projesi.

Gitar, bas gitar, klavye ve perküsyon çalan Eren Kürüm, Türkiye’e Sezen Aksu, Ersay Üner ve Sıla’yı yakından takip ettiğini ancak kendisi için Tarkan’ın yerinin her zaman ayrı olduğunu söyledi. Genç şarkıcı, Megastar için "Tarkan hakkında ne söylesem, benim gibi düşüneni de geçtim aynı cümleyi kuracak milyonlarca insan var. O, tam anlamıyla bir fenomen. Türkiye’de her kesime hitap eden biri olmak ve bunun dışında üreten, yorumlayan biri olmak…  Kimsenin 'hayır' demeyeceği bir şey bu. Ama yalan yok ben 'Karmacı'yım. '10' güzel albüm olsa da eski şarkılarını özletiyor” dedi.

Demet Akalın ‘ın eşi Okan Kurt ‘un prodüktörlüğünde tüm dijital platformlarda beğeniye sunulacak Eren Kürüm’ün 'Tabir' şarkısının Ferhat Uzundağ yönetmenliğinde çekilen klibi de çok yakında yayınlanacak.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLEReren kürüm