UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KAŞINI ALDIRDI, PARA VERECEĞİNE KUAFÖRÜ GÖĞSÜNDEN BIÇAKLADI!..

Denizli’de 24 yaşındaki kuaför Mine Cankal, daha önce tartıştığı genç kızın kaşlarını aldı ve 5 lira istedi. Kanal D’nin özel haberine göre, parayı vermek istemeyen genç kız, Cankal’ı göğsü ve bacağından bıçakladı. Cankal, iki gün komada kaldı.

KAŞINI ALDIRDI, PARA VERECEĞİNE KUAFÖRÜ GÖĞSÜNDEN BIÇAKLADI!..

Adının Safiye Bulut olduğunu söyleyen genç kız kuaföre gelip iş istedi geldi. Kuaför Mine Cankal, alacakları kalfaya günlük 15 lira yevmiye ve prim verebileceklerini söyleyince, Safiye Bulut “Ben çocuk muyum” diyerek sinirlendi ve oradan ayrıldı.

Ertesi gün kuaföre müşteri gibi gelen Bulut,  kaşlarını aldırdı. Mine Cankal, 5 lira ücret istedi. Bulut, “Ne parası istiyorsun” diyerek, kendisini dükkandan çıkartmak isteyen Mine Cankal ile tartıştı. Kuaförün dışında pusu kuran Bulut, Mine Cankal dışarı çıktığında üstüne saldırdı. Elindeki bıçakla, Cankal’ı göğsü ve bacağından yaraladı. Ağır yaralanan Cankal, hastanede yapılan müdahale ile hayata döndürüldü. Cankal, 5 lira için 2 gün komada yattı. Polisler, 5 gündür her yerde saldırganı arıyor.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERdenizli