UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KİBARİYE: “KOCAM BENİ İSTEMEZSE O ZAMAN KAÇAR GİDERİM”

İhanet dedikodularının ardından eşi Ali Küçükbalçık’ı affederek Bodrum tatiline çıkan ünlü sanatçı Kibariye, “kocam bana ne zaman seni istemiyorum der, ben o zaman kaçar giderim” ifadelerini kullandı.

KİBARİYE: “KOCAM BENİ İSTEMEZSE O ZAMAN KAÇAR GİDERİM”

Son zamanlarda eşi Ali Küçükbalçık’ın ihanet ve haciz haberleriyle sarsılan ünlü şarkıcı Kibariye 37 yaşındaki eşini affederek Bodrum tatiline çıktı. Bodrum barlar sokağında eşiyle birlikte görüntülenen ünlü sanatçı İHA muhabirinin sorularını yanıtladı.

“HATASIZ KUL OLMAZ”

Her şeyin yolunda olduğunu belirten Kibariye şu sözlere yer verdi “Evliliğimle ilgili açıklamamı yaptım bunun üzerine bir daha konuşmam gerekmez. Çünkü ben her zaman derim ki, Her insanın hatası vardır. Hatasız kul olmaz. Hataların tekrarı olmasın bu yeterli. Benim kocam bana derki ben seni istemiyorum. Ben o zaman kaçar giderim. Biz çok iyiyiz, çocuğum var boyumca, yarın bugün evlenecek kızım var benim geçti gitti. Ben böyle şeylere kafamı takmam çünkü benim için her şeyin başı kızım, yuvam, yurdumdur. Geçmişteki kayıplar yerine geri gelir. Hayatta yerine gelmeyecek şey sadece sağlıktır. Allah ölüm kederi vermesin” dedi.

BODRUM’DAN EV ALDI

Bodrum Gündoğan’dan ev aldığını da belirten ünlü sanatçı, “Biz iyiyiz, mutluyuz. Yalan söylemiyorum gerçekten çok mutluyuz. Sıkıntı yok her şey yolunda” ifadelerini kullandı.

Oldukça gergin olduğu gözlenen Ali Küçükbalçık ise araç kapısının açık olmasına bile aldırmadan soruları yanıtsız bırakarak hızla uzaklaştı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERkibariye