UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KİBARİYE: “BİR İKİ GÜNLÜK SEVDA İÇİN YUVAMI BOZAMAM…”

Eşinin ihanet haberleri sayesinde zor bir dönemden geçen Kibariye suskunluğunu bozdu ve o iddialar hakkında net konuştu!

KİBARİYE: “BİR İKİ GÜNLÜK SEVDA İÇİN YUVAMI BOZAMAM…”

Kibariye, eşi Ali Küçükbalçık'ın Lübnanlı Doha Elenouty'le aşk yaşadığı ve Kıbrıs'ta yer alan kumarhanelerde kumar oynayarak servetini kumar masasında kaybettiği iddiası sonrası suskunluğunu bozdu.

Hatanın insanlar için olduğunu belirten Kibariye, 'Ben şu anda kızım ve eşimle birlikte evdeyim, olmuş ya da olmamış umurumda değil, ben gözümle görmedim, yuvama aileme sahip çıkıyorum, kimse bizim mutluluğumuzu bozamaz. Benim kimseye borcum yok. Beni Türkiye'de 7'den 70'e, bakkalından işadamına herkes tanır, kimsenin parasının üzerine yatacak bir kadın değilim. Bizden alacağını olduğunu söyleyen insanların durumunu bilmiyorum, inanın ben de basından öğrendim" dedi.

Kibariye "Kocamın borçları var mı bilmiyorum. Ama benim kızımın babası, benim de çok sevdiğim kocam. Para yine kazanılır. ödenir geçer gider, bunlar mesele edilecek şeyler değil. Ama kızımla, kocamla sağlık, mutluluk ve her şeyden önce gelir. Bu yüzden ihanet olayını hiç inanmıyorum ve gözümle görmediğim bir şey içinde yorum yapmam. Yapmış olsa bile ki yapmadı, bir iki günlük bir sevda için yuvamı bozamam" dedi. (Yeni Asır)

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERkibariye  ali küçükbalçık