UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

“CAN FEDA” FİLMİ İÇİN 10 KİLO VEREN BURAK ÖZÇİVİT YENİLENDİ!..

Burak Özçivit, yapımcılığını üstlendiği “Can Feda” filminin çekimlerinde 10 kilo verdi. Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, konuyu bugünkü köşesine taşıdı ve bakın neler yazdı!

“CAN FEDA” FİLMİ İÇİN 10 KİLO VEREN BURAK ÖZÇİVİT YENİLENDİ!..

İşte Bülent Cankurt’un konuyla ilgili yazısı:

“10 kilo zayıflayınca gardırobunu değiştirdi

Geçen yaz nikah masasına oturduğu eşi Fahriye Evcen ile mutluluğu herkesin dilinde olan Burak Özçivit, yapımcılığını üstlendiği ve başrolünde oynadığı 'Can Feda' filmiyle gişede hüsran yaşamıştı. Özçivit'in bu film yüzünden sadece parasını değil, kilosunu da kaybettiğini öğrendim. Zorlu geçen çekimlerde 10 kilo kaybeden oyuncu, bu yüzden gardırobunu da değiştirmek zorunda kalmış.

Neyse ki, hiçbir eski kıyafetini artık giyemeyen Özçivit'in yardımına, marka yüzü olduğu Altınyıldız Classics koşmuş. Markanın İzmir'deki merkezinden bir terzi gelmiş ve yazlık gardırobu için Özçivit'in ölçüsünü almış.

ESKİLERİ BAĞIŞLAYACAK

Burak Özçivit'in yeni ölçülerine göre hazırlanan yazlık cicileri, bugünlerde kendisine teslim edilecekmiş. Ancak ünlü oyuncu, sadece yüzü olduğu markanın kıyafetleriyle yazı geçiremeyeceği için geçtiğimiz günlerde eşi Fahriye Evcen ile bir AVM'de alışveriş yaptı.

Bu arada Özçivit'in eski kıyafetlerine ne olacak diye merak ediyorsanız söyleyeyim; yardım kuruluşlarına bağışlayacakmış. Bu davranışından dolayı Özçivit'e kocaman alkış...”

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERBURAK ÖZÇİVİT  FAHRİYE EVCEN