Yandex Metrika
Uçankuş
AYNUR TÜMEN’İN KALEMİNDEN “LEJYONERİN KIZI MİNA”NIN HİKAYESİ!..

AYNUR TÜMEN’İN KALEMİNDEN “LEJYONERİN KIZI MİNA”NIN HİKAYESİ!..

17/05/2018 14:31

Bir yaşam koçu olarak binlerce danışanı oldu Aynur tümen’in… Sordu, dinledi, tavsiye verdi, danışanlarının dert ortağı oldu… En sonunda dinlediği gerçek hikayeleri, kitaplaştırmaya karar verdi ve ilk romanı “Lejyonerin Kızı Mina”yı çıkardı.

Profesyonel yaşam koçu olan Aynur Tümen’in mesleğini icra ederken duyduğu “Ah, Aynurcuğum, benim hayatım bir roman olur.” cümlesinin verdiği ilhamla, yaşanmış bir hayattan kopup gelen, uzun yıllar ve hatırı sayılır bir emeğin sonucunda ortaya çıkan bir kitap.

Her hayat bir cevherdir aslında. Doğduğumuz yerin şartları, yaşadığımız çevre bizi içimizdeki cevherden çoğu zaman uzaklaştırsa da Sema’nın hayalleri bir bir gerçekleşirken her hayal için bir gerçeğin feda edilişini, ödenen bedelleri görüp şaşırabilirsiniz.

Aşkın kanatlarında yeniden doğuşun ve kendini keşfedişin, ölümün kıyısından zirveye yükselişin masalsı serüvenine tanıklık edeceğiniz ve belki biraz korkacağınız bu satırların sonunda hayallerinizin peşinden gidecek ve içinizdeki cevheri ortaya çıkaracak cesareti Mina’nın azminde ve tutkusunda bulacaksınız.

Kitaptan;

“15 uzun yıl geçmişti o yağmurlu akşamın üzerinden. Neden? Niçin? Yaşamın karşı gelinmez akıntılarına, bizleri hangi görünmez güçler atıyor? Geriye yolu olmayan, hep ileriye doğru, hep aynı kaderin çizgisinde akan çalkantılı sular…”
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 531 546 08 56
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
SEREN’İN SENARYOSUNU ECE ERKEN BOZDU!İNENLER
 • SILA-AHMET KURAL
  1-SILA-AHMET KURAL
 • GÜLBEN ERGEN
  2-GÜLBEN ERGEN
 • ALİ KOÇ
  3-ALİ KOÇ
 • BÜLENT ERSOY
  4-BÜLENT ERSOY
 • HADİSE
  5-HADİSE
ÇIKANLAR

TOP MEKANLAR

TUĞBA ÜNSAL EVLENDİ Mİ?

ANKET
YILIN KAVGASINDA SİZCE KİM HAKLI?.. SILA MI, AHMET KURAL MI?..

- AHMET KURAL
- SILA


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2019 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter