Yandex Metrika
Uçankuş
ÖZGÜR ARAS, ÇOCUKLUK HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN YOLA ÇIKACAK!

ÖZGÜR ARAS, ÇOCUKLUK HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN YOLA ÇIKACAK!

08/05/2018 16:41

Müzik, televizyon ve sanat camiasında pek çok ünlüyle birlikte yürüttüğü projeler, yazdığı kitaplar, İstanbul gece hayatına kazandırdığı mekanlar, ses getiren sosyal sorumluluk kampanyaları ve aldığı sayısız ödülle adından söz ettiren iletişim danışmanı Özgür Aras, bu yaz çıkaracağı 10. kitabı için yine İnkılap Yayınevi ile anlaştı.

Ünlü iletişim danışmanı Özgür Aras, yeni kitabını okuyucuyla buluşturmaya hazırlanıyor.

1999 yılında çıkardığı ilk kitabının ardından her kitabıyla pek çok baskı yapan Özgür Aras’ın 10. kitabı Haziran ayında raflardaki yerini alacak.

YENİ KİTABIYLA İLİŞKİ REHBERİ SUNACAK

Son dört kitabında olduğu gibi yine İnkılap Yayınevi ile anlaşan ve geçtiğimiz günlerde İnkılap Yayınevi Genel Müdürü ArenSenorkyan’la yeni kitabının sözleşmesini tamamlayan Özgür Aras, yeni kitabında aşk hakkındaki en önemli sorulara verdiği samimi ve yol gösterici cevaplarla okuyuculara adeta bir ilişki rehberi sunacak.

“Aşk... Yazılışı kısacık, sadece bir kelime... Oysa onu yaşamaya da, yaşadığını anlatmaya da bazen bir ömür bile yetersiz kalıyor... Asırlardır peşine düşülen, her taşın altında, en uzak diyarlarda aranılan, varlığıyla savaşılan, yokluğuna dayanılamayan o eşsiz duyguya dair içsel paylaşımlarımın okuyucuyla buluşacak olmasından dolayı çok mutluyum” diyen Özgür Aras, aynı günlerde bir başka hayalinin gerçekleşme yolunda ilk adımlarını da atacak.

ÇOCUKLUK HAYALİ GERÇEKLEŞİYOR…

Bugüne kadar Zerrin Özer, Seda Sayan, Gülben Ergen, Deniz Akkaya, Demet Akalın, Yonca Evcimik, Deniz Seki gibi sayısız ünlü isim dışında 8’ncı Cumhurbaşkanı rahmetli Turgut Özal’ın eşi Semra Özal ile de çalışan Özgür Aras, çocukluk hayalini gerçekleştirmek için yola çıkacak. 

Çocukluğundan beri Bodrum Belediye Başkanı olmayı hayal eden Özgür Aras, 2019 Yerel Seçimleri’nde bu hayalini gerçekleştirmek için harekete geçerek belediye başkanlığı adaylığını koyacak. 

Seçim çalışmalarında birçok ünlü ve yakın arkadaşının tam desteğiyle şimdiye kadar görülmemiş bir kampanyaya imza atacak olan Özgür Aras’ın seçim kampanyasını ise yine ünlü bir isim olan İrem Derici’nin reklamcı babası Hulusi Derici yönetecek.

2019 Yerel Seçimleri’nde Bağımsız aday olarak Bodrum Belediye Başkanlığı’na talip olmak için hazırlanan Özgür Aras’a geçen hafta “İyi Parti” ile ardından da “AK Parti” ile görüşmelerinin başladığı da siyasi çevrelerde konuşuluyor.Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
HADİSE AŞKA GELDİ

POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter