UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

NEYMAR'IN ESKİ SEVGİLİSİ YAPTIĞI PAYLAŞIMLARLA ÇILDIRTTI!

Neymar’ın eski sevgilisi Soraja Vucelic, Instagram’da yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

NEYMAR'IN ESKİ SEVGİLİSİ YAPTIĞI PAYLAŞIMLARLA ÇILDIRTTI!

Soraja Vucelic Instagram'da rekor kırıyor Bir dönem Neymar’ın uğruna özel jet kaldırdığı Sırp güzel, Taylan’da yaptığı tatilin her anını sosyal medyada paylaştı.

Soraja Vucelic Instagram'da rekor kırıyor Özellikle Instagram’da 232 bin takipçisi olan 30 yaşındaki güzelin fotoğraflarına binlerce beğeni yağmasına rağmen, photoshop yaptığını iddia edenlerin sayısı da bir hayli fazla.

Soraja Vucelic Instagram'da rekor kırıyor Daha önce güzel mankenin bir dönem ‘Çerkes Cengiz’ lakaplı Cengiz Şıklaroğlu ile de birliktelik yaşadığı öne sürülmüştü.

Soraja Vucelic Instagram'da rekor kırıyor Sırbistan’daki bir televizyon programında meşhur olan Soraja’nın arkadaşları, gelen tehditler karşısında ünlü mankenin doğası gereği sakinliğini koruduğunu ifade etti.

Soraja Vucelic Instagram'da rekor kırıyor Soraja’yı tehdit eden eski mahkumun bir zamanlar yaşadığı Sırbistan’a girişinin yasak olması ise ünlü mankeni rahatlatan gerekçelerden biri olarak gösterildi.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERSoraja Vucelic  NEYMAR