UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ FRANSIZ LİSESİ’NDE, FRANSIZ MODASI RÜZGARLARI ESTİ!

Beymen, Civan ve Davet Çok Elbisem Yok markalarının Fransız esintileri taşıyan 2018 ilkbahar/yaz koleksiyonları, 14 Nisan Cumartesi günü Sainte Pulchérie Lisesi'nde düzenlenen bir defile ile moda severlerin beğenisine sunuldu. Defilenin ardından kokteyl gerçekleşti.

ÜNLÜ FRANSIZ LİSESİ’NDE, FRANSIZ MODASI RÜZGARLARI ESTİ!

Hayata geçirdiği projelerde her zaman "yaratıcılığı ve kusursuz bir estetizm içinde olmayı” esas alan Sainte Pulchérie Fransız Lisesi, görkemli binasında, 14 Nisan Cumartesi günü Fransız esintileri konulu bir defileye ev sahipliği yaptı. Beymen, Civan, Davet Çok Elbisem Yok markalarının katkılarıyla gerçekleşen defileyi izlemeye Derin Mermerci ve moda tasarımla özdeşleşmiş isimler geldi.

Birbirinden özel kıyafetlerin sergilendiği defilenin ardından, Sainte Pulchérie Lisesi'nin içindeki sanat galerisi Od'A-Ouvroir d'Art’da bu yıl 12. kez düzenlenen "Sanatçıların Baharı"  isimli serginin açılış kokteyli gerçekleşti. Sanatçıların Baharı sergisi,  Od'A-Ouvroir d'Art’da 14 – 19 Nisan 2018 tarihlerinde, saat 14:00 – 19:00 arasında gezilebilecek.

Od'A-Ouvroir d'Art Sanat Galerisi Hakkında:

Sainte Pulchérie Lisesi'nin atölye, buluşma, sergi ve konferans mekânı Od'A-Ouvroir d'Art, İstanbul'un kalbi Beyoğlu semtinde yer almaktadır. Farklı disiplinlerin buluştuğu bir nevi deneysel laboratuvar olan Od'A-Ouvroir d'Art, Bubi, Bedri Baykam, Devrim Erbil, Charles Vess, Dany, Ludovic Debeurme, Diana Page gibi Türk, Fransız ve dünyanın çeşitli ülkelerinden sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapmıştır. Herbir proje çağdaş dünyayı sorgulamak ve tüm biçimlerde yaratıcılığı destelemek için bir fırsattır.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERfransız modası  fransa  moda  derin mermerci