UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DEMET ŞENER'DEN AŞK İTİRAFI!.. "O KADAR GERİZEKALI DEĞİLİM..."

İbrahim Kutluay’dan 2.5 ay önce boşanan Demet Şener, yeni bir ilişki ihtimaline kapıları şimdilik kapattı. Şener, geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülendiği ve adının aşk dedikodularına karıştığı Önder isimli işadamıyla ilgili sorulara yanıt verdi.

DEMET ŞENER'DEN AŞK İTİRAFI!.. "O KADAR GERİZEKALI DEĞİLİM..."

Boşandıktan sonra kariyerine odaklanan ve YouTube kanalı açmaya hazırlanan Demet Şener, önceki gün avukatı ve kankası Aslı Hatemi ile yine Nişantaşı’ndaydı.

Bir kafede buluşup sohbet eden ikiliden ünlü model, geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülendiği ve adının aşk dedikodularına karıştığı Önder isimli iş adamıyla ilgili sorulara yanıt verdi.

Beyefendiyle iş görüşmesi için bir araya geldiklerini belirten Şener, “Aksi bir durum olsa öyle bir mekânda akşamüstü oturacak kadar gerizekalı değilim” deyip ekledi:

“Benim yanımda herkesi görebilirsiniz, bu arkadaşım da olabilir, iş yaptığım insan da olabilir, herkes olabilir. Şunu da belirteyim, zaten şu an böyle bir ruh halim yok.”

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERDEMET ŞENER  İBRAHİM KUTLUAY