UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ İSİM VE KULÜP BAŞKANLARINDAN ALİ ŞEN’E TAZİYE!

TFF, TBF Başkanı Türkoğlu, Galatasaray ve Beşiktaş kulüpleri, vefat eden Eski Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Şen'in eşi Bente Şen için başsağlığı mesajı yayımladı.

ÜNLÜ İSİM VE KULÜP BAŞKANLARINDAN ALİ ŞEN’E TAZİYE!

TFF'den yapılan açıklamada, "TFF'nin eski yönetim kurulu üyesi ve Fenerbahçe Kulübünün eski başkanlarından Ali Şen'in değerli eşi Bente Şen'in vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. TFF olarak merhume Bente Şen'e Allah'tan rahmet, Ali Şen ve ailesi ile Fenerbahçe camiasına başsağlığı dileriz." denildi.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaştığı mesajda, şu açıklamalara yer verdi: "Fenerbahçe Kulübünün eski başkanlarından Ali Şen'in kıymetli eşi Bente Şen'in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumeye Allah'tan rahmet dilerim."

Galatasaray Kulübü’nden başsağlığı mesajı

Galatasaray Kulübü, Bente Şen'in vefatının üzüntüyle öğrenildiğini aktararak, "Merhumeye Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Fenerbahçe Spor Kulübüne başsağlığı dileriz." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kulübü'nden başsağlığı mesajı

Beşiktaş Kulübü'nün mesajında ise "Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanlarından Ali Şen'in eşi Bente Şen'in vefat ettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumeye Allah'tan rahmet; Ali Şen'e, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz." ifadelerine yer verildi.

Fatih Terim: Çok üzgünüm

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, dün akşam eşini kaybeden Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen'e ve ailesine başsağlığı diledi.

Antrenman öncesi basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Terim, "Allah rahmet etsin. Ali ağabeye de Allah sabır versin. İnsanın tabii tanıdığı, bildiği kişileri kaybetmesi kolay değil. Bente Şen benim de tanıdığım birisiydi ve çok üzgünüm. Ali Şen nezninde tüm Şen ailesine başsağlığı diliyorum" dedi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13