UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’UN OBASINA GELEN YENİ ÜYE MUTLULUK GETİRDİ!

TRT’nin sevilen dizisi “Diriliş Ertuğrul”un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’a müjdeli haber geçen günlerde verilmiş, eşi Neslişah Alkoçlar’ın ikinci bebeğe hamile olduğu haberi çifti mutlu etmişti. Şimdi ise merak konusu olan şey bebeğin cinsiyetinin ne olacağı…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’UN OBASINA GELEN YENİ ÜYE MUTLULUK GETİRDİ!

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çifti şu sıralar ikinci bebek mutluluğu yaşıyor.

Alkoçlar’ın 2,5 aylık hamile olduğu haberlerinin ardından bugün bazı internet sayfalarında çiftin bir kız çocuğu beklediği yayıldı.

CİNSİYETİ HENÜZ BELLİ DEĞİL…

Çift, çıkan bu haberlerle ilgili doğrulama da bulunmazken haberin hızlıca yayılması gerçekten de 2,5 aylık bir bebeğin cinsiyeti belli olabilir mi dedirtti.

UçanKuş’un aldığı bilgiler doğrultusunda; çiftin beklediği ikinci bebeğin cinsiyeti henüz belli değil. Çünkü daha cinsiyetini belli edecek kadar büyük değil.

Öte yandan bu kadar sevilen çift zaten bebeğin cinsiyeti belli olduğunda bunu sosyal medyalarından da sevenlerine mutlaka duyurur.

Sevilen çiftin yakın çevresinden edinilen bilgiye göre de bebeğin cinsiyeti henüz belli olmadığı için bebek için alış veriş bile daha başlamamış.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13