UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MAVİ DOLUNAY VEKANLI TAM AY TUTULMASI BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK

Yorumlarıyla Astroloji'de devrim yapan Şenay Yangel, bugün gerçekleşecek olan Mavi Dolunay Ve Kanlı Tam Ay Tutulması’nın burçlara olan etkilerini yazdı.

MAVİ DOLUNAY VEKANLI TAM AY TUTULMASI BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK

KOÇ: Bugün Aslan burcunda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Yaratıcı kıvılcımlar uçuşacak etrafınızda ve şu anda tutkunuzu hayatınızın her noktasına yansıtmanız gerekiyor aksi takdirde kendinize ateş açabilirsiniz. Son derece güçlü hissedersiniz niyetiniz asildir, şimdi gururunuzu bir yana bırakıp daha büyük resmi düşünün. Doğal yeteneğinizi ve karakterinizi layığı ile ortaya koymalısınız. Bu gösterişli Ay tutulması sırasında Duygusal memnuniyetiniz, topluluğa yaptığınız katkının değeri ile orantılı olarak gelişir. Kişisel şöhretinizi veya servetinizi arttırmak için keskinlikler yerine kalbinizden geçen güzellikleri ifade etme şansını doğru yönlendirip hayatınızda yeni bir dönemin kapılarını aralayabilirsiniz.

 

BOĞA: Aslan burcunda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma ile iş arıyorsanız yeteneklerinizi başarılı bir şekilde ortaya koyacağınız beklenmedik bir proje ile önemli bir başlangıç gerçekleştirebilirsiniz. Gururunuzu okşayacak olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Fakat duygusal gel git’ler önemli bir fırsatı kaçırmanıza neden olabilir. Mesleki konularda fark yaratmak için inanılmaz bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Cesaret ve güveninizi sakladığınız derin kuyudan çıkarın ve kendinize güvenerek silkelenin. Liderlik rolünü üstlenin ve parlak fikirlerinizle herkesin göz kamaştırın. Bir ayağınız Gelecekte bir ayağınızı günümüzde tutmak, hedeflerinize ulaşmanın köprüsü olacak sizler için. Özel hayatınızda ise size yapılan haksızlıkların HAK kını alacağınız bir tutulma etkisi iler karşı karşıyasınız.

 

İKİZLER: Aslan burcunda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Merak uyandıran gelişmeler ile karşı karşıyasınız ŞİMDİ. Zihin, her zamankinden daha yaratıcı düşünceler ile çözümsüzlüklere çözüm bulacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Uzun süredir adeta bir külçe gibi yığılıp kaldığınız hissindeyseniz bu tutulma sizi ayağa kaldıracak.  Fakat tutulma gerçekleri somut bir eylem planına dönüştürmek için her ayrıntıyı önemsemeniz gerektiğini vurgulamakta. Akılcı yenilikçi ve orijinallik üzerine odaklanırken her şeyi bilmek düşüncesinden uzaklaşın ki amatör ruhunuzu kaybetmeden profesyonel işler ortaya koyabilin.  Fikirlerinizin etkisini artırmak için parlak fikirlerinizi benzer düşünen kişilerle paylaşın. Özel hayatınızda ise kör düğümler açılıyor ve aşk hürriyetine kavuşuyor kalbinizde.

 

YENGEÇ: Aslan burcunda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulmanın etkisi ile karamsar olabilirsiniz dalgalı duyguların başkalarıyla olan etkileşimlerinizi dikte etmeye ne kadar az izin verirseniz o kadar iyi olur. Güven sorunları yaşayabilirsiniz kendi kendinize kurguladıklarınızla haksız söylemlerde bulunabilirsiniz. Özel yaşamınızda kalbinize değer veren bir ilişkiniz varsa şimdi bağlılığınızı gösterin ve hissettirin. Ancak ilişkinizde güvenin yeniden oluşmasının zaman aldığını unutmayın. Hayatınızın her safhasında büyük resmi konuşmaktan korkmayın. İlişkinizde sevgiyi kabullenmeye açık olun.

 

ASLAN Burcunuzda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Burcunuzda gerçekleşecek olan tutulma ile birlikte kişisel olarak bir şeyler yapabilirsiniz fakat tamamen anlaşılabilir tarz da hareket etmeniz gereken günlerdesiniz. Ektiğiniz tohumların karşılığını yaptıklarınız ile ilişkili olarak pozitif ya da negatif yönde alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kişisel dönüşüm yenilenme tutulmanın size yansımaları arasında. Ego hırs ve kızgınlıkla yaptığınız hataları aldığınız kararları tekrara düşmeden kendinize yeni bir yol belirleyin ve ilerleyin her konuda. İş hayatınızda hukuki konularda ve ortaklıklarda işlerinize başkasının karışmasına izin vermeniz sizlere beklenmedik sorunlar ve sorumluluklar yükleyebilir. Evlilik ya da söz nişan gibi kararlarınız varsa bunu biraz ertelemeniz çok daha iyi olabilir sizler için.

 

BAŞAK: Aslan burcunda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Hayallerinizin tezahür ettiği bir tutulma ile karşı karşıyasınız. Ne istediğinizi biliyorsunuz artık boşa harcanacak zamanınız yok. Eski sorunlara alışılagelmemiş çözümler bulma olasılığınız oldukça yüksek iyi değerlendirin.  Tutulma enerjisi ile sezgileriniz çok yükselecek. Dikkate almanızda fayda var. Her ayrıntıyı kontrol etme ihtiyacınızı önemseyin Alışıla gelmeyen pek çok şeyle karşı karşıya kalabilirsiniz iş ve özel yaşamınızda anlamak ve doğru şekilde yönlendirmek için zihninizi boşaltın ve akışa ayak uydurun her şey mümkündür.

 

TERAZİ: Aslan burcunda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma enerjisi ile başkalarını memnun etmeye çalışıp kendi mutluluğunuzu bozmak yönünde ki davranışlarınızdan uzaklaşın. Aksi halde bencilliklerinizin kaprislerinizin faturasını ağır bir yalnızlıkla ödersiniz. Kendini ifade ederken radikal ve isyankar olursanız dostlarınızı kaybedebilir iş ilişkilerinizde ani gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tutulmayı takip eden 10 gün boyunca enerjileri pozitif şekilde dengelemek elinizde kalbinizi öfkeden kinden arındırın ve geç kalmışlıklarınıza yenilerini eklemeden hareket edin.

 

AKREP: Aslan burcunda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma enerjisi sizlere iki seçenek sunabilir. Ya kaçınılmaz olanlara direnerek enerjinizi boşa harcayacaksınız veya hızlı gelişmelerin avantajınıza olmasının yollarını bulmak için zamanı iyi değerlendireceksiniz. Belki de şu andaki işinizi ilişkinizi yeterli ve memnuniyet verici bulmuyorsunuz şimdi düşüncelerinizden ödün vermeyeceğiniz bir mesleğe ya da ilişkiye yönelme şansınız yüksek iyi değerlendirin.  Tutkulu doğanız, uzun süredir sıradanlıklardan yorulduysa yeni başlangıçları heyecanla karşılayabilirsiniz.   Geleceğiniz için bir plan çizmek sessizce kendini yansıtmanın ve yüksek beyin fırtınası yapmanın tam zamanı. Hayatınızda olumlu bir etki yaratmak için etkileyici yeteneklerinizden yararlanın. Dönüşüm zamanını iyi değerlendirin.

 

YAY: Aslan burcunda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma enerjisi ile duygusal hayatınızda uğradığınız haksızlıkların farkına varacak hayalleri bir yana bırakıp gerçekçi davranacaksınız. Bu tutulma sizleri ağırlıklarınızdan kurtararak özgürleştirecek her bakımdan kendinizi kurban hissetmeyi bir yana bırakın ve zihninizi temizleyin gerçekleri keşfetmek istiyorsanız, eski varsayımları ve önceki keş keleri arkanızda bırakın. gidelim. Endişelerinizi güvendiğiniz kişilerle paylaşın ve tavsiyelerine kulak verin. İsteklerinizin bir zamanlar düşündüğünüzden daha fazla iç içe geçmiş olduğunu görebilirsiniz. Şimdiye odaklanın ve kararlarınızı mutluluk huzur yeni deneyimler ve kazançlar için cesur şekilde alarak uygulayın.

 

OĞLAK: Aslan burcunda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Kaynaklarınızla ile ilgili iş hayatınızda kime güveneceğinizi tekrar değerlendirmelisiniz. Tutulma enerjisi sizi sizle yüzleştirecek. Gerçek değerinizi size hissettirenlere yaptığınız haksızlıkları fark edecek pişmanlıklar duygusallıklar ile dibe vurup Anka kuşu gibi yana yana küllerinizden yeniden doğacaksınız. Özel hayatınızda, Aşkınızı merhametinizi cömertçe gösterin gösterin ki hayatınızı güzellikler ile zenginleştirin. Tutulma enerjisi sizleri farkındalığınız doğrultusunda ya sırat köprüsünü geçecek ya da her adımda yarım kalacaksınız. Seçimlerinizi başkalarını mutlu etmek için değil kendi mutluluğunuz ve sizi mutlu etmek için emek verenler için yapmalısınız.

 

KOVA: Aslan burcunda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan tutulma etkisi ile özel hayatınızda tekrarlardan uzaklaşmalı korkuları mutsuzluklardan arınmalı ciddi bir ilişki kurmak istediğiniz bilinci ile kararlar almalı başkalarının duygularınızla oynamasına izin vermemelisiniz. Tutulma etkisi ile ailevi konularda sesinizi yükselterek yapacağınız çıkışlar bir anda şimşekleri üzerinize çekmenize neden olabilir. Sizi dolduruşa getirenler zorlu olaylarla ile karşılaştığınızda sizi yalnız bırakabilir.. Geçmişte yaşadığınız acılardan olaylardan bunları düşünmekten vazgeçerseniz gelecek günler aydınlıkları getirecektir sizlere.

 

BALIK: Aslan burcunda Türkiye saati ile 16:30 Mavi Dolunay ve Kanlı Tam Ay tutulması gerçekleşecek. Tüm iyi fikirler hayal gücünüzün sınırsız bir şekilde zihninizi aydınlatabilir tutulma enerjisi ile. Spiritüel bir uyanış ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda kabul görmek ve takdir edilmek isterken hırsa yenilmemeli fikirlerinizle kendinizi ortaya koymaya gayret etmelisiniz. İş ve aşk hayatınızda karanlıklar ışığın gücü ile aydınlanacak. Hayalleriniz size geleceğiniz hakkında muhteşem fikirler verebilir ancak zihninizde gördüğünüz dünyayı oluşturmak için sezgilerinize tamamen güvenmeniz fazlası ile önem taşımakta. 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERşenay yangel  astroloji