UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ASTROLOG DR. ŞENAY YANGEL’DEN HAFTALIK BURÇ YORUMU!..

Yorumlarıyla Astroloji'de devrim yapan Şenay Yangel, yeni haftanın burç yorumlarını yaptı.

ASTROLOG DR. ŞENAY YANGEL’DEN HAFTALIK BURÇ YORUMU!..

15 – 21 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta doğum haritalarınızda doğum haritanızda 10.ncu Ev Karma-Sthana – Meslek ve İş hayatını temsil eder. Bu evde beş gezegenin bir kümesi etkili olacak astrolojide stellium olarak da bilinir. Bu hafta, önemli bir ittifak oluşturacak bu enerjiler. Başta kariyer, iş ve işle ilgili ol olmak üzere tüm önemli katılımlarda bir sürü etkinlik söz konusu olacaktır sizler için. Büyük planlar, önemli fırsatlar, çok konuşma ve bolca beklenti dolu bir zihin ile karşı karşıyasınız. Bununla birlikte, çok fazla gezegen etkisinin yansıması ile kaos ve karışıklığa neden olacak enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta. Bu hafta atacağınız her adımı her söylemi iki kez düşünün ve mümkünse yavaşlayın. Yanılmak ve yanıltmak istemiyorsanız dikkati elden bırakmamalısınız. Yardımsever büyük iyilik Jüpiter, mali kaynakları yönetmenize yardımcı olacak bu hafta. Ekstra harcamalar yapmaktan, büyük krediler kullanmaktan al kaçının. Özel yaşamınızda ise agresif davranışlarınız eş ya da sevgilinizi ihmal etmenize ve onun iyi niyetli olmasına rağmen sizin bu tavrınızdan rahatsızlık duyarak içten içe kırgınlıklar yaşamasına ve size yaklaşmaya cesaret edememesine neden olabilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Koç’lar ise bu hafta uzun zamandır arkadaşınız olan biri ile duygusal bir yakınlaşma içine girebilirsiniz. Anlık kararlar almamalı sonradan keşke dememek için biraz sabırlı olmalısınız.

Öğrenci ve Çocuk Koç burçları: Öğrenciler, sınavlarda istenileni yakalamakta güçlük çekebilirler. Koç burcu çocukları ise hafta boyunca sağlıklı ve öğrenmeye açık olacaklardır.

Boğa Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Genel Bakış, Pazartesi ve Salı haftanın en iyi günleri olmasa da sizler için yapmanız gereken başvuruları görüşmeleri yapmalı sonraki günlere ötememelisiniz. Çarşamba günü kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak olumlu geri dönüşler alabilir iş hayatınızda ertelenen olayların ön plana çıkması ile hakkınız olanı alabilirsiniz. Bu hafta boyunca iş ve eğitimle ilgili stratejilerinizi ve hedeflerinizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Arkadaşlarınızdan gelecek faydalar bu hafta sizlere yeni kazanç kapıları sağlayabilir aktif olmanızda fayda var. Özel yaşamınızda ise tutku ve romantizm yeniden uyanmaya başlıyor. Hiç vazgeçmeden sevebilmenin mükafatını almaya başlıyorsunuz AŞK’la. Yüksek öğrenim için yurt dışına veya daha geniş sınırlara gitmek isteyen öğrenciler bu hafta önemli gelişmeler yaşayabilirler gökyüzü bu hafta sizleri fazlası ile destekliyor. Sağlığınıza bu hafta dikkat etmelisiniz. Ağır, baharatlı, hijyenik olmayan yiyecekler gıda zehirlenmelerine Sindirimle ilgili sağlık sorunlarına neden olabilir. İş hayatınızda muhatap olmak zorunda olduğunuz kişi ya da kişiler ile, Gerginlikleri veya gecikmeleri gidermek konusunda dikkatli olun. Fazla tevazu sizleri zor durumda bırakabilir. Finansal konularda şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Hukuk ve resmi daireler ile ilgili konularda ise bu hafta şans yüzünüze gülmeye başlıyor ve hak yolunda verdiğiniz mücadeleyi kazanmayı başarıyorsunuz.

Öğrenci ve Çocuk Boğa burçları: Öğrenci Boğa’lar Müzakereler, eğitim veya anlaşmanın sonuçlandırılması için şanslı etkiler ile karşı karşıyasınız. Geleceği geçmişi düşünmek yerine başarınızı arttırmak için şu an ve ŞİMDİ’ ye odaklanın. Çocuk Boğa burçları ise bu hafta aşırı hareketlilik yada dikkatsizlik sonucu yaralanmalara neden olabilir. Anne babalar bu konularda biraz daha ihtiyatlı olmalılar.

İkizler Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Genel Bakış, Bu haftanın ilk günü kendinizi olumsuz duygular içinde hissedebilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren enerjiniz yükselmeye başlıyor iş hayatınızda kısa vadeli veya anında olmasını beklediğiniz işlere kafa yormak yerine uzun vadeli işlere odaklanmanız başarı ve kazancı düzenli şekilde elde etmeniz açısından önem taşımakta. Olaylar, olasılıklar sizleri yormuş olsa da sabırla hareket etmeli kendinize Azmedenler den mi Boş verenlerden mi olup olmayacağınızı sormalı verdiğiniz dürüst cevaba göre yol almalısınız. Ruhsal ve zihinsel enerjiniz yorgunsa, Bu hafta bir spor salonuna veya dans sınıfına kaydolun. Bedenin meditasyonu spor ve danstır kendiniz için bir şeyler yapın böyle bir imkanınız yoksa evde yapın ama mutlaka yapın kendinize değer verin ki yenilenmeyi başarabilin. İş hayatınızda daha kararlı olmalısınız. Unutmayın emek vermeden çaba göstermeden savaş vermeden bu hayatta bedava yemek bile yok! Özel yaşamınızda ise karşılıklı memnuniyetsizliğini ve olumsuzluğu göz ardı etmeyin. Bugüne kadar yaşadıklarınız birçok şeyi sorgulamanıza neden olacaktır. Bir madalyonun iki tarafına da bakmayı öğrenin sonuçta, yanılmış bile olsanız bunu yapın. Bunu başardığınız anda sorunları çözüme kavuşturacak anahtarı bulacaksınız. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler bu hafta ilişkilerde aradığınızı bulamayabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda var.

Öğrenci ve Çocuk İkizler burçları: Dikkat dağıtan her türlü iletişim aracından uzak durmalısınız bu hafta başarı istiyorsanız bunu yapmalısınız. Eğer gerçekten ister ve özel çaba gösterirseniz hiçbir şey imkansız değildir. Çocuk İkizler ise bu hafta alerjik reaksiyonlar ve üst solunum yolları ile ilgili hassasiyetler yaşayabilirler.

Yengeç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Genel Bakış, Gökyüzü bu hafta uzun vadeli ilişkiler için yeni bir süreci başlatıyor sizler için. Hem krizleri hem duygusal pek çok meseleyi halletmek zorunda kalacaksınız. Kolay olmayabilir, ancak uğraşlarınıza değecektir. Çarşamba gününden itibaren profesyonel iş hayatınızda son derece önemli gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz korkmayın ve değişimin içinde yer alın. Kendi işinin sahibi olanlar ise risklerden ve bilmediğiniz konularda fikir yürütmekten yatırım yapmaktan hafta boyunca uzak durun. İş arıyorsanız fark edilmenin yollarını iletişimle başaracağınızın farkına varmalısınız artık sıradan olan şeylerden uzaklaşın ve kendinizi olmayı seçin doğal olun ve başarın. Bütün koşuşturmanızın içinde sağlığınızı görmezden gelmeyin. Mevsimsel rahatsızlıklara karşı kendinizi koruyun. Özel yaşamınızda ise konuşun ve dinleyin! Eş ya da sevgilinizi anlayarak dinleyin ancak bu sayede ilişkinizi daha iyi hala getirebileceksiniz. İnatlaşmaları bir yana bırakın ve Kalbinizde var olan aşkı hırçınlıklar ve inat yüzünde kaybetmeyin! Bekarlar iyi vakit geçiren içinde olmaya çalışın bu hafta tanıştırılacağınız biri ile sürpriz bir flört söz konusu olabilir sizler için.

Öğrenci ve Çocuk Yengeç burçları: Yengeç öğrenciler bu hafta aşırı duygusal yaklaşımlarınız yüzünden haklı eleştiriler ile karşılaşabilirsiniz. Kendinize güvensizliğinizi aşmanız için yardımcı olmaya çalışan eğitmen ve aile bireylerinizin önerilerini dikkate almalı kendinize inanmalısınız. Çocuk Yengeç burçları ise bu hafta aşırı hareketli olabilirler enerjilerini dengelemek zihinsel becerilerini geliştirmek için anne babalar eğitici aktivitelere yönelerek bunu başarabilirler.

Aslan Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Bu hafta iş hayatınızda toz pembe yaklaşımlar hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Gerçekçi olmalı yapabileceklerinizden uzaklaşmamalısınız. Bu hafta sizi daha iyi ve kalıcı hale getirebilecek önemli bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Siz kendi işinizin sahibi bir Aslan burcuysanız yaptığınız işe bağlı olarak bir anda rekabette artış ve haksızlıklar yaşanmaya başlayabilir. Rekabet her yerde var fakat haksızlıklar herkesin zarar görmesine neden olur rakiplerinizi takındıkları yanlış tutumdan uzaklaştırmak adına iletişim kurmaya çalışın bu olmazsa kendinize yenilikçi bir strateji tasarlayın ve korkusuzca ilerleyin. Sağlığınız ile ilgili konularda, Soğuk havanın ani bir şekilde artması eklem ağrılarını kötüleştirebilir; spor kazalarına karşı dikkatli olun. Haftanın ilerleyen günlerinde yeni gelirler elde edebileceğiniz ek bir işe başlayabilir beklediğiniz ödemelerin de yapılması ile rahatlayabilirsiniz. Masraflarınızı yönetin ve boşa harcamalar yapmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise hırçınlıklar sürekli konuşmak yerine iyi bir dinleyici olmaya özen gösterirseniz ilişkinizde huzuru karşılıklı olarak yakalayabilirsiniz. Bir ilişkiniz olduğunda, her şeyin toz pembe olmasını bekliyor olabilirsiniz. Ne yazık ki, her zaman öyle değil. İlişkiniz ile ilgili kaygılı ve panik olmaktan uzaklaşın; Farklı bir şey yapmak zorunda değilsiniz. Sadece sakin olun ve tartışmak yerine anlamaya değer vererek dinlemeye çalışın. Bekar Aslanlar bu hafta arkadaşlarınız aracılığı ile karşılaşacağınız biri sizleri fazlası ile heyecanlandırabilir biraz sabırlı olmalı ilk adımın karşı taraftan gelmesini beklemelisiniz.

Öğrenci ve Çocuk Aslan burçları: Bir öğrenci olarak, sınavlarınızda iyi hazırlanmalısınız. Aksi takdirde size emek veren insanlarda kendinizde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bu hafta Yıldızlar sizleri eğitsel konularda desteklemekte. Yüksek öğrenim için yurt dışı hayaliniz gerçekleştirme şansınız oldukça yüksek. Çocuk Aslan burçları ise bu hafta bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ile öğrenmeye keşfetmeye oldukça meraklı olacaklardır.

Başak Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta kendinizi karanlıkların içinde tek başınıza kalmış gibi hissedebilirsiniz. Kısa süreli aydınlıklardan sonra aynı tekrarları yaşıyor olmanız böyle düşünmenize neden olabilir. Bu ruh halinizden sıyrılmalı değiştiremeyeceğiniz kişi ve olaylara karşı siz tutumunuzu farklılaştırmalısınız. Bunu yaptığınız anda tekrar eden sorunlar son bulacaktır. Doğum haritanızda 5.nci Eviniz beş gezegene ev sahipliği yapıyor; Bu enerji ile büyük değişiklikler olması muhtemel hayatlarınızda. En önemli değişiklik ise yaşama yaşadıklarınıza karşı tutumunuzdaki değişimle başlayacaktır. Artık kendinizden daha emin olabilirsiniz; Fakat güven ile aşırı güveni egoyu birbirinden ayıran ince çizgiyi aşmamaya dikkat edin. İş hayatınızda yeni bir işe yeni bir alana yönelebilir beklediğiniz iş değişikliğini haftanın ilerleyen günlerinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta sahne sanatları ve gösteri dünyasında olan Başak burçları, Sahne performanslarından, önemli sunumlardan kaçının. Özel yaşamınızda ise özellikle çocuk sahibi Başaklar onların eğitim hayatları ve kişisel tercihlerinden duyduğunuz rahatsızlıkları mutlaka eşinizle paylaşmalı tek başınıza sorunlar ile uğraşmanın yükünün altında kalmamalı eşinizle yaşananları paylaşmalı size destek vermesi gerektiğini açık açık anlatmalısınız. Siz bir Başak burcu hanımefendiyseniz ve hamile iseniz, bu hafta sağlığınıza ekstra özen gösterin. Bekar ve ilişkisi olmayan Başaklar eski bir arkadaşınız ile karşılaşabilir ve beklenmedik bir şekilde duygusal bir yakınlaşma içine girebilirsiniz.

Öğrenci ve Çocuk Başak burçları: Öğrenci Başaklar bu hafta ezberleri bozabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız gerek yazarak gerek konuşarak ifade gücünüz sizleri başarı merdivenlerini hızla çıkacak noktaya getirecektir. Çocuk Başak burçları ise bu hafta aşırı duygusal ve içe kapanık yaklaşımlar içinde olabilirler.

Terazi Burcu

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Genel Bakış, bu hafta hayatınızda önemli bir değişiklik yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda bir şeyler elde etme arzusu her zamankinden daha güçlü olacaktır sizler için. Her ne kadar büyük kazançlar beklentisi içinde olsanız da, küçük karlar sizi memnun edecektir. Bu hafta yaşam tarzınızı değiştirmek için ciddi kararlar alarak başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Geçen hafta başlayan sindirimle ilgili konular bu kararı almanızda etkili olacaktır. Geçen sene bu zamanlarda başladığınız işlerinizin tamamlanması ile rahatlayabilir hukuki bir davanın beklediğiniz gibi sonuçlanması ile sevinebilirsiniz. Hayata daha pozitif bakmayı başaracağınız bir haftadasınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile ilişiniz çok daha keyifli ve güvene dayalı şekilde sağlam zeminler üzerine oturmaya başlıyor bu durum her ne kadar ilişkinizin bitmesini temenni edenler için hayal kırıklıkları yaratacak olsa da siz bunların bilinci ile hareket etmelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler bu hafta aile büyüklerinizin baskıları neden hayatında kimse yok ne zaman evleneceksin gibi söylemleri sizleri her zamankinden daha fazla bunaltabilir ve arayışlara yönelerek sosyal ağlar üzerinden tanıyacağınız kişiler ile pişmanlık duyabileceğiniz yakınlaşmalar içine girebilirsiniz aman dikkatli olun. Unutmayın ki her kes sanal ortamda kendini prens ya da prenses olarak bir masal kahramanı gibi tanıtabilir.

Öğrenci ve Çocuk Terazi burçları: Ne yaparsanız yapın eğitiminizle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmeye özen gösterin. Okul bölüm değişimi gibi düşünceleriniz varsa bu doğru zaman değil! Yanlış seçimler bir ömür boyu yapmasaydım keşke demenize neden olabilir. Çocuk Terazi burçları ise bu hafta yüksek algıları sayesinde pek çok şeye daha iyi uyum sağlayabileceklerdir.

Akrep Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Genel Bakış, Gökyüzü bu hafta hayatınızda büyük bir dönüşüm yaşatabilir sizlere. İş ve arkadaşlık ilişkilerinizde önemli ve önemsizler yer değiştirmeye siz hayatınızın merkezinde yer almaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda büyük kariyer planları yapmak için huzur bulacaksınız, ancak harekete geçmek için beklemenizi öneririm. Pazartesi gününden itibaren iş ve finansal konularda planlarınızı daha iyi çizmenize yardımcı olacak görüşmeler fikir alışverişleri sizler için oldukça faydalı olacaktır. Yapmayı düşündüğünüz şeyler için hiçbir şeyin sizi zorlamasına izin vermeyin. Bu hafta resmi daireler ile ilgili gelişmeler de titiz davrandığınız takdir de beklentilerinizi karşılayabilecek var olan sorunları çözüme kavuşturabileceksiniz. İş değişikliği ve iş birlikleri bu haftanın olabilecek olumlu etkileri arasında. Özel yaşamınızda ise evli Akrepler eşinizle zaman geçirmeli ondan sevgi ilgi alaka beklerken aynı şekilde bunları sizin de yapmanı gerektiğinin farkına varabilmelisiniz. İŞ İŞTEN Geçmeden! Bekar iseniz, eski bir arkadaşınız ile duygusal bir yakınlaşma kurabilirsiniz.

Öğrenci ve Çocuk Akrep burçları: Öğrenci Akrepler için gerçekten iyi enerjiler ile dolu bir hafta. Yüksek öğrenim gören öğrenciler dikkat dağıtıcı şeylerden uzak durmanız başarınızın anahtarı olacaktır. Çocuk Yay burçları ise bu hafta uyku dengesizlikleri ve alerjik durumlar ile karşılaşabilirler.

Yay Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta mali konular ve aileniz ile ilgili bazı önemli değişiklikler yaşayabilirsiniz. Odak noktanız finans ve ailevi ilişkileriniz olacaktır. İster kendi işinizin sahibi olun ister çalışan var olan işinizi daha üst seviyelere çıkarmayla ilgili büyük hayalleriniz olsa da, muhtemelen büyük bir sıçrayışa hazır değilsiniz henüz. Oğlak burcunda ilerleyen Satürn, size daha fazla ciddiyet ve sorumluluk duygusu içinde olmanız gerektiği mesajını verirken dikkate almalısınız. Bu hafta aile içi para alışverişleri dargınlıkları sürdürmek ya da barış sağlamak gibi önemli kararlardan kaçınılmalıdır. Bu hafta borç alacak gibi konularda çabalarınız olumlu sonuçlar verebilir ve finansal rahatlamalar ile kaygılarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle yaşadığınız mahrem konuları hiç kimse ile paylaşmamaya özen göstermelisiniz söyledikleriniz iyi niyetli olmayan kişiler tarafından gelişi güzel anlatılarak bir anda krizlere neden olabilir dikkatli olun. Bekar Yay lar ise bu hafta duyguyu ikinci plana atıp sırf fiziksel özelliklerinden etkilenerek bir ilişkiye başlayarak kendinize kalbinize haksızlık edebilirsiniz dikkatli olun.

Öğrenci ve Çocuk Yay burçları: Öğrenci Yay burçları, çalışmalarına yoğunlaşmak için çok uğraşmak zorunda kalabilirler. Bu hafta aile bireylerinin baskılarını arttırmaları sizleri daha da tedirgin kılabilir aman dikkatli olun tedirginlik bildiğiniz şeyleri yapamamanıza neden olabilir. Bütün kaosun ortasında, İstediğin son şey hasta olmaktır. Zamanında yemek, daha fazla su içmek ve en az 7 saat uyku uyumak rahatsızlıkların önüne geçecektir. Çocuk Yay burçları ise bu hafta sakin huzurlu olacakları enerjiler ile karşı karşıyalar.

Oğlak Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta Olumlu ve olumsuz enerjiler bir birleri ile yarışacak adeta. Hemen her konuda bu yüzden, dikkatli olun, Genellikle, bu tür kozmik gezegensel olaylar sırasında çok fazla karışıklık ve karışıklıklara neden olan kişi ve olaylar vardır. Kendi menfaat ve çıkarları için size yıldırma çabası içinde olabilecek kişilerin oyunlarına gelmemeli aksine parlak zekanızı ve yönetici kabiliyetlerinizi ortaya çıkartarak oyunları bozmalı hiç kimseyi size zarar vererek hedeflerine ulaştırmamalısınız. Bu hafta iş birliği ya da yeni iş arayışlarına yönelmeyin. Para alışverişlerinizde dikkatli olun başkaları için risk almak kefil olmak ya da yine başkaları için söz verip taahhütlerde bulunmak beklenmedik zorluklara istemeden iyi niyetinizin kurbanı olarak bir yalanın parçası olacağınız durumlara neden olabilir AMAN DİKKAT UYANIK davranın. Kendi sağlığınız ve özel yaşamınızda sağlıklı bir denge kurmaya çalışın. Çarşamba’dan itibaren, ihtiyaç duyulan netlik doğruluk emek verilen konularda ADALET sizden yana olumlu enerjiler ile gelmekte. Genel olarak, büyük bir hareket öngörülmemektedir. Sağlıkla ilgili konularda süre gelen rahatsızlıkları ile ilgili tedavinizi aksatmadığınız takdirde daha keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yapacağı işler de ki başarısı sizleri gururlanacaktır ve duygusal bağınızın daha da güçlü bir hale gelmesine katkıda bulunacaktır göksel etkiler. Bu hafta seyahatlerinizde aksaklıklar yaşanabilir mümkünse erteleyin ve seyahatler konusunda ısrarcı olmayın.

Öğrenci ve Çocuk Oğlak burçları: Öğrenci Oğlaklar kendinize güvenerek yapacağınız tüm çalışmaların mükafatını alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta. Çocuk Oğlaklar ise bu hafta göz sağlığı ile ilgili hassasiyetler yaşayabilirler.

Kova Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta plansız, hazırlıksız bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu durum iş ya da özel yaşamınızda yaşadığınız pozitif ya da negatif enerjiler ile ilişkili olabilir. Ne olursa olsun, kızgınlıklar kararlar almamanız gereken bir haftadasınız. Bu hafta hem iş hem de özel yaşamınızda önümüzdeki birkaç ay boyunca olabilecek gelişmeleri enine boyuna düşünmeli ve faydanıza olabilecek şeylere zarar verecek kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta iş finans banka ve hukuki konularda şansınızı zorlamamalı geçmişte ki hataları tekrar etmemek adına daha özenli olmalısınız resmi evraklar yüzünden zorluklar yaşanabilir sorumluluklarınızı yerine getirmemiş olmamakla suçlanabilirsiniz. Ailevi ilişkilerde ise kardeşleriniz ile aranızda miras ya da ortak bir gayrimenkulle ilgili fikir ayrılıklarına bağlı tartışmalar yaşanabilir size ait olandan vazgeçmeniz ya da çok cüzi bir ödeme ile haklarınızı devretmeniz istenebilir dikkat edin duygusallık aşırı merhamet oyuna getirmesin sizleri. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz size ne kadar ihtiyaç duyduğunu samimi sözlerle ifade edebilir size yaptığı haksızlıkları tüm içtenliği ile kabul ederek af dileyip sizden yeni bir başlangıç için bir şans isteyebilir karşılıklı oturup konuşmalı ve aşkın sevginin hürmetine yeniden denemekten yeniden başlamaktan korkmamalısınız. Bekar Kovalar bu hafta fiziksel özellikleri ile sizi cezbedebilecek insanlar ile iletişim halinde olabilir hızlı gelişmelerin içinde yer alabilirsiniz.

Öğrenci ve Çocuk Kova burçları: Öğrenci Kovalar, Bu hafta eğitim hayatınızla ilgili seminerler ya da gezilere katılabilirsiniz. Yurtdışında okumaya istekli olan Kova öğrencileri bu hafta uygun bir fırsat bulabilirler. Çocuk Kova burçları ise bu hafta ağız ve diş sağlığı ile ilgili hassasiyetler ile karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Genel Bakış, Bu hafta daha dinamik huzurlu hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Hayatınızı sorgulayacak aldığınız cevaplar ile kendinize yeni bir yol haritası çizebileceksiniz. Kalabalık insanlarla çevrili hayatınızda sizi yoran kendi yarattığı gerçek dışı dünyanın içinde size çizdiği karakter ile sizi oynatmaya çalışanlar ile yollarınızı ayırma eğilimi içinde olacaksınız. Hiç kimse ile değil kendiniz ile olursa savaşınız zayıflıklarınızı yenecek kendinizi geliştirecek ve güçlü kalmayı başarabileceksiniz. Bu sayede hiçbir şey sizi gerçekten sarsamaz. Bu hafta iş yada eğitim hayatınızda size fayda sağlayabilecek oldukça etkili bir kişiyle tanışmanız mümkün olabilir. Özel yaşamınızda da bu hafta sürpriz bir şekilde, özel biriyle tanışabilir ve ömür boyu sürecek AŞK dolu bir bağ kurabilirsiniz. Kariyer ve kazançlar cesaretiniz ile birlikte büyümeye gelişmeye başlıyor. Bu hafta aynı zamanda yeteneklerinizi geliştirmeniz için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Özellikle Girişimciler, yeni veya istekli olan girişimciler ile planlamalarınızı başarılı bir şekilde uygulayabilir kazanımlarınızı da saygınlığınızı da arttırabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda ise kan şekerinin düşmesine bağlı sorunlar yaşanabilir.

Öğrenci ve Çocuk Balık burçları: Öğrenci Balıklar bu hafta teknik sorunlar yüzünden yetiştirilmesi gereken ödevlerinizi tamamlayamayabilir buna bağlı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Çocuk Balıklar ise bu hafta bulundukları aile ya da sosyal ortamlara uyum sağlamakta zorlanabilirler.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERşenay yangel  astrodeha