Yandex Metrika
Uçankuş


AYBARS HÜNALP YİNE ÇOK KONUŞULACAK BİR YAZI KALEME ALDI!..

AYBARS HÜNALP YİNE ÇOK KONUŞULACAK BİR YAZI KALEME ALDI!..

28/12/2017 18:23

Aybars Hünalp, Türkiye Süper Ligi’nin bitmesiyle beraber ligi kaleme aldı. 4.Fatih Terim döneminden, Arda Turan’ın çöküş hikayesine, Beşiktaş’ta ki tartışmalardan, Avrupa ligi kıyaslamasına bütün her şeyi yazıya döktü.

İşte Aybars Hünalp’in çok konuşulacak yazısı; 


FATIH HOCA TOPTAN DA ANLAR TOPÇUDAN DA            

Galatasaray'da nihayet 4.Fatih Terim dönemi başladı. Başkan Dursun Özbek doğru bir karar alarak kendisine yöneltilen okları durdurdu. Fatih Terim ilk sınavında da Göztepe engelini başarıyla geçti. Fatih hocaya yıllar önce kendisini eleştiren bir yazar için görüşlerini sorduğumda yazarın cinsel eğilimine vurgu yaparak bana "Biz Adanalıyız toptan da anlarız topçudan da" demişti. Fatih hocamızın toptan ve topçudan ne denli iyi anladığı konusunda kuşkum yok. Bu arada bizim Güneş'in Spor Müdürü Taşkın Çamkıran hatırlattı ki Galatasaray muhabirimiz Selahattin Erkekli tam 5 yıl önce attığı tweetle" Fatih Terim sadece şunu söylemeli: Nerede kalmıştık demiş. Fatih hoca da aynısını yaptı kendisini sezgisinden ötürü kutluyoruz

QUARESMA-ARDA TURAN HATTI

İngiltere dışındaki liglerde devre arasına girildi. Devre arası takımların eksiklerini görme ve sezon sonuna doğru vaziyeti düzeltme adına ara bir dönem. Ancak transferde bulunabilecek seçenekler hem dar hem de pahalı. Uyum sorunu olup olmayacağı, takımı karıştırıp karıştırmayacağı muamma! "Müthiş bir varoluş, muazzam bir çöküş" kitabı yazılsa Arda Turan listenin başlarında yer alır. Milli takımdaki sıkıntılı süreç, milli maçlarımızdan 1 gün önce TV programlarında boy göstermeler, "para" odaklı milli takım dönemleri, "adamlık" dersleri, Bilal Meşe'ye saldırı derken Barcelona'dan da gönderilme zamanı geldi çattı. Fatih Terim, Galatasaray'ın başına gelince Galatasaray seçeneği de bitti. Şimdi gündem Beşiktaş. Hali hazırda Quaresma-Negredo-Şenol Güneş tartışması gündemdeyken, Lens gibi geçen sezonun yıldızı dakika bulamazken, Beşiktaş da 6 puan geriye düşmüşken yeni bir huzursuzluğa mı kapı açılıyor yoksa?

MİNİ İNGİLTERE

İngiltere'de Manchester City, La Liga'da Barcelona, Almanya 'da Bayern Münih, Fransa'da PSG açık ara şampiyonluğa koşuyor ve "şampiy.." oldular bile. Ligin 2. yarısında yarış tamamen Şampiyonlar Ligi'ne ve Avrupa Ligi'ne katılabilme haline dönecek bu ülkelerdeki yarış. Şampiyonluk yarışı konusunda kaldık İtalya ile baş başa. Dünyanın ilgisi İngiltere'deki dev teknik adamlardaydı 2 sezondur. Bizde de mini versiyonundan oldu Fatih Terim gelince. Galatasaray'da Fatih Terim (Mourinho), Beşiktaş'ta Şenol Güneş (Antonio Conte), Başakşehir'de Abdullah Avcı (Jurgen Klopp), Fenerbahçe'de Aykut Kocaman (Pocchettino) 4'lüsü İngiltere'nin menajerleriyle eşleşiyor gibi sanki.  Mini de olsa heyecanımız üst düzeyde ve halen devam ediyor en azından. Ne dersiniz?
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla


Uçankuş BiP ihbar hattı
BU NUMARADAN GELEN MESAJLARA DİKKAT!.. CEBİNİZ YANABİLİR!..

SON DAKİKA!.. MURAT BAŞOĞLU DAVASINDA YENİ BİR SÜREÇ BAŞLADI!..İNENLER
 • EDİS
  1-EDİS
 • BÜLENT ERSOY
  2-BÜLENT ERSOY
 • SİNAN ÖZEN
  3-SİNAN ÖZEN
 • ZEYNEP MANSUR
  4-ZEYNEP MANSUR
 • AYLA ÇELİK
  5-AYLA ÇELİK
ÇIKANLAR
 • VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİ
  1-VESTEL VENÜS SULTANLAR LİGİ
 • BEYAZ SHOW
  2-BEYAZ SHOW
 • AZİZ YILDIRIM-ALİ KOÇ
  3-AZİZ YILDIRIM-ALİ KOÇ
 • JET SOSYETE
  4-JET SOSYETE
 • UÇANKUŞ TV’DEKİ MAÇ YAYINLARI
  5-UÇANKUŞ TV’DEKİ MAÇ YAYINLARI

TOP MEKANLAR

FACEBOOK ÜCRETLİ Mİ OLACAK?.. OLURSA ÜCRET NE KADAR OLACAK?

ANKET
BU YIL HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR?

BAŞAKŞEHİR
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta:
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28


Copyright © 2003 - 2018 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter