Yandex Metrika
Uçankuş
AYBARS HÜNALP YİNE ÇOK KONUŞULACAK BİR YAZI KALEME ALDI!..

AYBARS HÜNALP YİNE ÇOK KONUŞULACAK BİR YAZI KALEME ALDI!..

28/12/2017 18:23

Aybars Hünalp, Türkiye Süper Ligi’nin bitmesiyle beraber ligi kaleme aldı. 4.Fatih Terim döneminden, Arda Turan’ın çöküş hikayesine, Beşiktaş’ta ki tartışmalardan, Avrupa ligi kıyaslamasına bütün her şeyi yazıya döktü.

İşte Aybars Hünalp’in çok konuşulacak yazısı; 


FATIH HOCA TOPTAN DA ANLAR TOPÇUDAN DA            

Galatasaray'da nihayet 4.Fatih Terim dönemi başladı. Başkan Dursun Özbek doğru bir karar alarak kendisine yöneltilen okları durdurdu. Fatih Terim ilk sınavında da Göztepe engelini başarıyla geçti. Fatih hocaya yıllar önce kendisini eleştiren bir yazar için görüşlerini sorduğumda yazarın cinsel eğilimine vurgu yaparak bana "Biz Adanalıyız toptan da anlarız topçudan da" demişti. Fatih hocamızın toptan ve topçudan ne denli iyi anladığı konusunda kuşkum yok. Bu arada bizim Güneş'in Spor Müdürü Taşkın Çamkıran hatırlattı ki Galatasaray muhabirimiz Selahattin Erkekli tam 5 yıl önce attığı tweetle" Fatih Terim sadece şunu söylemeli: Nerede kalmıştık demiş. Fatih hoca da aynısını yaptı kendisini sezgisinden ötürü kutluyoruz

QUARESMA-ARDA TURAN HATTI

İngiltere dışındaki liglerde devre arasına girildi. Devre arası takımların eksiklerini görme ve sezon sonuna doğru vaziyeti düzeltme adına ara bir dönem. Ancak transferde bulunabilecek seçenekler hem dar hem de pahalı. Uyum sorunu olup olmayacağı, takımı karıştırıp karıştırmayacağı muamma! "Müthiş bir varoluş, muazzam bir çöküş" kitabı yazılsa Arda Turan listenin başlarında yer alır. Milli takımdaki sıkıntılı süreç, milli maçlarımızdan 1 gün önce TV programlarında boy göstermeler, "para" odaklı milli takım dönemleri, "adamlık" dersleri, Bilal Meşe'ye saldırı derken Barcelona'dan da gönderilme zamanı geldi çattı. Fatih Terim, Galatasaray'ın başına gelince Galatasaray seçeneği de bitti. Şimdi gündem Beşiktaş. Hali hazırda Quaresma-Negredo-Şenol Güneş tartışması gündemdeyken, Lens gibi geçen sezonun yıldızı dakika bulamazken, Beşiktaş da 6 puan geriye düşmüşken yeni bir huzursuzluğa mı kapı açılıyor yoksa?

MİNİ İNGİLTERE

İngiltere'de Manchester City, La Liga'da Barcelona, Almanya 'da Bayern Münih, Fransa'da PSG açık ara şampiyonluğa koşuyor ve "şampiy.." oldular bile. Ligin 2. yarısında yarış tamamen Şampiyonlar Ligi'ne ve Avrupa Ligi'ne katılabilme haline dönecek bu ülkelerdeki yarış. Şampiyonluk yarışı konusunda kaldık İtalya ile baş başa. Dünyanın ilgisi İngiltere'deki dev teknik adamlardaydı 2 sezondur. Bizde de mini versiyonundan oldu Fatih Terim gelince. Galatasaray'da Fatih Terim (Mourinho), Beşiktaş'ta Şenol Güneş (Antonio Conte), Başakşehir'de Abdullah Avcı (Jurgen Klopp), Fenerbahçe'de Aykut Kocaman (Pocchettino) 4'lüsü İngiltere'nin menajerleriyle eşleşiyor gibi sanki.  Mini de olsa heyecanımız üst düzeyde ve halen devam ediyor en azından. Ne dersiniz?

Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 531 546 08 56
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
OLAY İDDİA: “BEBEĞİMİ VE BENİ BOĞMAYA ÇALIŞTI!”İNENLER
 • ARDA TURAN
  1-ARDA TURAN
 • NİHAT DOĞAN
  2-NİHAT DOĞAN
 • SEREN SERENGİL
  3-SEREN SERENGİL
 • SERMİYAN MİDYAT
  4-SERMİYAN MİDYAT
 • MERVE BOLUĞUR
  5-MERVE BOLUĞUR
ÇIKANLAR
 • BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA
  1-BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA
 • DEMET ÖZDEMİR – CAN YAMAN
  2-DEMET ÖZDEMİR – CAN YAMAN
 • TARKAN
  3-TARKAN
 • MAGAZİN MERKEZİ
  4-MAGAZİN MERKEZİ
 • SİNAN AKÇIL
  5-SİNAN AKÇIL

TOP MEKANLAR

ÇOŞKUN SABAH VE CEYDA OKAY YENİDEN Mİ EVLENİYOR?

ANKET
ARDA TURAN – BERKAY OLAYI SİZCE NASIL SONUÇLANIR?

ARDA TURAN ŞUÇLU BULUNUR, HAPSE GİRER
BERKAY ŞİKAYETİNİ GERİ ALIR
BARIŞIRLAR VE OLAY KAPANIR
ARDA TURAN HAKLI ÇIKAR
ARDA TURAN PARA CEZASINA ÇARPTIRILIR


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2018 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter