Yandex Metrika
Uçankuş


AYBARS HÜNALP YİNE ÇOK KONUŞULACAK BİR YAZI KALEME ALDI!..

AYBARS HÜNALP YİNE ÇOK KONUŞULACAK BİR YAZI KALEME ALDI!..

28/12/2017 18:23

Aybars Hünalp, Türkiye Süper Ligi’nin bitmesiyle beraber ligi kaleme aldı. 4.Fatih Terim döneminden, Arda Turan’ın çöküş hikayesine, Beşiktaş’ta ki tartışmalardan, Avrupa ligi kıyaslamasına bütün her şeyi yazıya döktü.

İşte Aybars Hünalp’in çok konuşulacak yazısı; 


FATIH HOCA TOPTAN DA ANLAR TOPÇUDAN DA            

Galatasaray'da nihayet 4.Fatih Terim dönemi başladı. Başkan Dursun Özbek doğru bir karar alarak kendisine yöneltilen okları durdurdu. Fatih Terim ilk sınavında da Göztepe engelini başarıyla geçti. Fatih hocaya yıllar önce kendisini eleştiren bir yazar için görüşlerini sorduğumda yazarın cinsel eğilimine vurgu yaparak bana "Biz Adanalıyız toptan da anlarız topçudan da" demişti. Fatih hocamızın toptan ve topçudan ne denli iyi anladığı konusunda kuşkum yok. Bu arada bizim Güneş'in Spor Müdürü Taşkın Çamkıran hatırlattı ki Galatasaray muhabirimiz Selahattin Erkekli tam 5 yıl önce attığı tweetle" Fatih Terim sadece şunu söylemeli: Nerede kalmıştık demiş. Fatih hoca da aynısını yaptı kendisini sezgisinden ötürü kutluyoruz

QUARESMA-ARDA TURAN HATTI

İngiltere dışındaki liglerde devre arasına girildi. Devre arası takımların eksiklerini görme ve sezon sonuna doğru vaziyeti düzeltme adına ara bir dönem. Ancak transferde bulunabilecek seçenekler hem dar hem de pahalı. Uyum sorunu olup olmayacağı, takımı karıştırıp karıştırmayacağı muamma! "Müthiş bir varoluş, muazzam bir çöküş" kitabı yazılsa Arda Turan listenin başlarında yer alır. Milli takımdaki sıkıntılı süreç, milli maçlarımızdan 1 gün önce TV programlarında boy göstermeler, "para" odaklı milli takım dönemleri, "adamlık" dersleri, Bilal Meşe'ye saldırı derken Barcelona'dan da gönderilme zamanı geldi çattı. Fatih Terim, Galatasaray'ın başına gelince Galatasaray seçeneği de bitti. Şimdi gündem Beşiktaş. Hali hazırda Quaresma-Negredo-Şenol Güneş tartışması gündemdeyken, Lens gibi geçen sezonun yıldızı dakika bulamazken, Beşiktaş da 6 puan geriye düşmüşken yeni bir huzursuzluğa mı kapı açılıyor yoksa?

MİNİ İNGİLTERE

İngiltere'de Manchester City, La Liga'da Barcelona, Almanya 'da Bayern Münih, Fransa'da PSG açık ara şampiyonluğa koşuyor ve "şampiy.." oldular bile. Ligin 2. yarısında yarış tamamen Şampiyonlar Ligi'ne ve Avrupa Ligi'ne katılabilme haline dönecek bu ülkelerdeki yarış. Şampiyonluk yarışı konusunda kaldık İtalya ile baş başa. Dünyanın ilgisi İngiltere'deki dev teknik adamlardaydı 2 sezondur. Bizde de mini versiyonundan oldu Fatih Terim gelince. Galatasaray'da Fatih Terim (Mourinho), Beşiktaş'ta Şenol Güneş (Antonio Conte), Başakşehir'de Abdullah Avcı (Jurgen Klopp), Fenerbahçe'de Aykut Kocaman (Pocchettino) 4'lüsü İngiltere'nin menajerleriyle eşleşiyor gibi sanki.  Mini de olsa heyecanımız üst düzeyde ve halen devam ediyor en azından. Ne dersiniz?
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla


Uçankuş BiP ihbar hattı
MURAT KARABOVA O GÖRÜNTÜLERLE İLGİLİ KONUŞTU!“HER ŞEY GAYET NET”

OZAN GÜVEN'DEN ENES BATUR AÇIKLAMASI!.. KIYASLAYANLARA NE DEDİ?İNENLER
 • ALİ UĞUR AKBAŞ
  1-ALİ UĞUR AKBAŞ
 • DOSTLAR MAHALLESİ
  2-DOSTLAR MAHALLESİ
 • HADİSE
  3-HADİSE
 • SERKAN KAYA
  4-SERKAN KAYA
 • KIVILCIM URAL
  5-KIVILCIM URAL
ÇIKANLAR
 • AİLE ARASINDA
  1-AİLE ARASINDA
 • CENK TOSUN
  2-CENK TOSUN
 • AYNUR AYDIN
  3-AYNUR AYDIN
 • GEZEGEN MEHMET-DİDEM ÖZFİLİZ
  4-GEZEGEN MEHMET-DİDEM ÖZFİLİZ
 • SEREN SERENGİL-ALİ EYÜBOĞLU
  5-SEREN SERENGİL-ALİ EYÜBOĞLU

TOP MEKANLAR

EROL KARDEŞLERİ SİNİRLENDİREN YORUM! “AİLE TERBİYESİ ÖNEMLİ!”

ANKET
SİZCE BU SEZON EKRANLARIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU KİM?

ARAS BULUT İYNEMLİ
BERK OKTAY
BURAK DENİZ
ÇAĞLAR ERTUĞRUL
EMRAH ERDOĞAN
ENGİN ALTAN DÜZYATAN
GÖKHAN ALKAN
HALİT ERGENÇ
MERT FIRAT
OKTAY KAYNARCA
ÖZCAN DENİZ
ÖZGÜRCAN ÇEVİK
TOLGA MENDİ
TOLGA SARITAŞ
TOLGA SAYIŞMAN
UĞUR GÜNEŞ


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta:
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28


Copyright © 2003 - 2018 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter