UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ŞAHAN GÖKBAKAR ÇOK SİNİRLENDİ!.. “DELİRECEĞİM VALLAHİ!”

Süper Lig'in 16.haftasında deplasmanda Yeni Malatyaspor'a 2-1 mağlup olduğu maçın ardından eleştirilerin hedefi haline gelen teknik direktör Igor Tudor'a bir sitem de Şahan Gökbakar'dan geldi.

ŞAHAN GÖKBAKAR ÇOK SİNİRLENDİ!.. “DELİRECEĞİM VALLAHİ!”

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Hırvat teknik adamın maç sonu yayıncı kuruluşa verdiği röportajı Instagram hesabından paylaşarak şu ifadeleri kullandı: "2 gol yiyip 1 gol atarsan yeniliyormuşsun…Hadi ya! Öyle mi oluyor gerçekten? Sana adam gibi açıklama yapman için uzatılan mikrofona verdiğin yanıta bak. Biz voleybol izliyoruz sanıyorduk. Ya sen kendini ne sanıyorsun baboş? Bu ne yüksekten uçuş yahu? Bu lakayt, laçka umursamaz tavırları yapma hakkını kim veriyor sana? Delireceğim vallahi! Ulan sen kim oluyorsun da "Turkish understanding of football"/ "Türklerin futboldan anladığı bu" diyerek Türkler'i aşağılayabiliyorsun? Çevirmen de yumuşatmaya çalışıyor…"

Şahan sözlerine şöyle devam etti: "Yahu Senin cebine paranı Türkler koyuyor Hırvat kardeş. Yani eti budu belli ülkelerinizde kazanamayacağınız paraları Türkiye'de görüyorsunuz ama ilk fırsatta aşağılamaya kalkıyorsunuz.. Madem sevmiyorsun Türklerin futbol anlayışını, tutmayalım bas git başka ülkeye. Hadi!!! Kimse Türkiye'nin ekmeğini yiyip Türkiye'yi aşağılayamaz. Senin gibi bir eski futbolcu- yeni hocayı, teknik direktör diye böyle büyük bir klubün başına Türkiye’den başka bir yerde de koymazlar bu arada. Hem kel hem fodul (kibirli) derler senin gibisine. Galatasaray Kulübünü, Türkiye'yi ce Türk sporunu aşağılayan bu insanın görevine son vermeye davet ediyorum."

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERŞAHAN GÖKBAKAR