UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

IŞIL REÇBER: "EBRU YAŞAR YAZI YAZMADAN ÖNCE DEMET'E SORMALIYDI!"

Kenan Erçetingöz’ün önceki akşam Vadi İstanbul’da düzenlediği yeni yıl partisine, Özge Ulusoy, Seren Serengil, Gülben Ergen, Serdar Ortaç gibi birbirinden ünlü isimler katıldı.

IŞIL REÇBER: "EBRU YAŞAR YAZI YAZMADAN ÖNCE DEMET'E SORMALIYDI!"

“Gecce.com”un kurucusu ve sahibi Kenan Erçetingöz'ün ev sahipliği yaptığı yeni yıl partisine ünlü isimler akın etti.

Partide görüntülenen ünlü şarkıcı Zara, “Yeni yıl herkese mutluluk ve huzur, bana evlilik getirsin istiyorum. Şu an kızım ve işimle çok mutluyum ama aşkın eksikliğini hissediyorum.” dedi.

Fatih Ürek, yeni yılda yeni projelerinin olduğunu söylerken, Nur Yerlitaş’ın “Dostumu düşmanımı tanıdım.” sözleri hatırlatılınca, “Ben herkese dostluğumu yaptım ama bu zamanlarda böyle gereksiz açıklamalar yapılmaması gerekiyor.” dedi.

Partiye çift olarak gelen Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan, yözel gün kutlamaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Ortaç, “Ben özel günlerde bir şey yapmıyorum, en son sevgililer gününde kebap yemeğe götürdüm. Alıştı artık bir şey beklemiyor derken, Chloe, “O değil ben sürprizler yapıyorum. Beklemiyorum artık nereye kadar bekleyeceğim? Alıştım.” dedi.

Partide rastladığımız Işıl Reçber’de son dönemde Demet Akalın’ın konserinde yaşanan bir olayın, Ebru Yaşar’ın köşesine taşıyıp tartışma yaratması hakkında bakın UçanKuş TV kameralarına neler söyledi!

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13